Оголошення

Спорт лікує людей

Я хочу відмітити, що спорт дуже тісно пов'язаний з нашим здоров'ям! Багато фізичних недоліків і недуги піддаються лікуванню спортом. Якщо ми хочемо стежити за станом нашого здоров'я, виглядати красиво і бути в хорошій формі, ми безумовно повинні подружиться зі спортом, нічого кращого в цьому випадку не придумати!!!

Під час тренувань наші м'язи старанно працюють, вони стають сильнішими! Завдяки зайняттю спортом також зміцнюється наш хребет. Тренуючись, ми також тренуємо наші легені. Це призводить до того, що наше дихання завжди буде рівним і ритмічним!!!

Хочу також відмітити, що під час зайняття спортом ми тренуємо наше серце, воно стає набагато витривалішим! Тому кожен повинен для себе вибрати свій вид спорту залежно від того якого результату ми хочемо досягти.

Види спорту

Легка атлетика вчить правильному диханню, постановці ноги при бігу і ходьбі, витривалості і терпінню.

Легка атлетикаПлавання особливо рекомендується людям з порушеннями осанки або неурівноваженим характером.

Плавання

Добре гартує, вода немов "лікує" багато хвороб спини і суглобів.

Навчання плаванню можна розпочинати з 3 місяців.

Дзюдо, боротьба і каратеДзюдо, боротьба, карате сприяють розвитку точності рухів, гнучкості, дисциплінованості.

Фігурне катанняФігурне катання дуже красивий і видовищний вид спорту. Незважаючи на зовнішню простоту і красу, відноситься до найбільш складних, тому треба налаштуватися на те, що не все відразу виходитиме, як хотілося б. Фігурне катання добре розвиває м'язи ніг, рук, координацію, грацію. Відмінно загартовує.

Художня гімнастикаХудожня гімнастика сприяє розвитку гнучкості, краси, точності рухів, творчому сприйняттю світу. Вона може стати першим ступенем в зайняттях будь-яким іншим видом спорту. Перед початком зайняття будь-яким видом спорту обов'язково потрібна консультація з лікарем, щоб переконатися чи немає у вас протипоказань для зайняття тим або іншим видом спорту.

Але і в даному випадку існує велике "АЛЕ"! А саме - головне не перестаратися!!! Лікарі суворо рекомендують остерігатися перенапруження, а також перевантажень на серце і м'язи. Безумовно, в спорті ніяк не обходиться без травм.

Розтягування м'язів, можливість порвати зв'язки, більше того, кістка може вийти з суглоба і багато інших травм аж до переломів!!! Саме тому слід бути украй обережними, не поновлювати відвідування тренувань занадто швидко!

Але, все ж, на мою думку, спорт - це наш друг, і немає нічого дивовижного в тому, що він, як і кожен з нас має свої недоліки. Він може зациклити нас тільки на собі і від цього усі цілі в житті рухнуть!!! Але все таки у спорту, на мою думку, більше плюсів, ніж мінусів!!! Тому ніколи не треба забувати про свого друга. Потрібно прагнути до досконалості.

Завжди потрібно підійматися по сходинках все вище і вище, прагнути до вищої досконалості, як духовної, так і фізичної, але на наш великий жаль самі ми до цього ніколи прийти не зможемо. Тому залишається сподіватися на товаришів і друзів, а одним з наших товаришів є спорт!!!

Тому я кожному хочу порадити знайти собі такого вірного друга і товариша, який би кріпив вас і робив з вас людину. Цим другом для вас являтиметься спорт!!!

Перейти до роздiлу: 3. Мій спорт Кіокушинкай-карате

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика