Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з інформатики

Пропонуємо ознайомитися з міні - проектами і навчальними проектами з інформатики учнів 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів школи, які містять в собі теоретичну інформацію про історію інформатики, визначають і розкривають поняття інформатика, соціальна і прикладна інформатика, комп'ютерний сленг, вірус і антивірус, а також визначають роль інформатики у повсякденному житті людини.

Зібрані в розділі готові науково - дослідницькі роботи з інформатики учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів є дослідженнями в галузі інформатики, які присвячені вивченню історії винаходження та устаткування комп'ютера, штучного інтелекту, програмування, кіберзлочинності, систем числення , кодування, моделювання та створення сайтів. Дані навчальні проекти з інформатики сучасні і актуальні.

komp.jpg
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Ярохович Ірина Юріївна

Науково-дослідницька робота і проект з екології (інформатики) "Негативний вплив комп’ютера на загальний стан організму" - це аналіз екологічної проблеми впливу комп’ютерів та іншої електроники на самопочуття та здоров'я людини.


компьютер
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Приходько Марія

Дослідницький проект з інформатики "Суд над комп'ютерами" створений ученицею 11 классу СШ №120 м.Києва розглядає принцип функціонування комп'ютера та вплив цього прилада на здоров'я та самопочуття людини.


фейк
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Шарова Марія

Представлений дослідницький проект з інформатики "Фейкова інформація як елемент розбалансування медіаосвіти" присвячений дослідженню феномену фейкової інформації в сформованій  нещодавно медіасфері.


elek_form_1.jpg
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Жмихова Светлана

Исследовательская работа по информатике на тему: «Создание и использование электронных форм» выполнена ученицей 8 класса. Работа посвящена созданию и использованию электронных форм; автор осветляет преимущества и недостатки форм, выполненных с помощью текстового редактора Microsoft Office, онлайн-сервиса Google Формы и языка разметки HTML.


інформатіка
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Жмихова Світлана

У даному дослідницькому проекті з інформатики "Створення та використання електронних форм" досліджується створення форм різними способами;розглдається покроковий процес створення форм; розробляються рекомендації, що до створення форм.


підлітки та гаджети
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Ларін Іван

Дослідницький проект з інформатики "Використання комп’ютерної техніки і гаджетів учнями Харківського ліцею № 107" створений учнем 6 классу Харківського ліцею № 107. Автор акцентує увагу на тому, що сучасне життя, особливо життя підлітків та молоді, важко уявити без використання різноманітних гаджетів: фото і відео зйомка, селфі, спілкування в соціальних мережах, ігри, перегляд відео тощо.


fam_women_inf_1.jpg
Предмет: Інформатика
Автор проекту: Фіногенова Єлизавета

Представлений дослідницький проект з інформатики "Видатні жінки-інформатики" присвячений дослідам про внесок відомих вчених-жінок у розвиток галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій. Своїм прикладом відомі вчені доводять, що не існує жодних обмеженнь для жінки у науковому середовищі.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика