Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з інформатики

Пропонуємо ознайомитися з навчальними міні-проєктами з інформатики учнів 2, 3 і 4, 5 і 6 класів школи, які містять в собі коротке дослідження, теоретичну інформацію, наприклад, про історію інформатики, поняття інформатики та інформаційних технологій, про історію винаходження комп'ютера, комп'ютерний сленг і антивірус, а також визначення ролі інформатики у повсякденному житті людини.

Зібрані в розділі індивідуальні науково-дослідницькі роботи з інформатики учнів 5, 6 і 7, 8 і 9 класів, а також старших 10 і 11 класів є дослідженнями в галузі інформатики, мов программування і комп'ютерних технологій, комп'ютерних програм і додатків, мережі Інтернет. Дані дослідницькі роботи і проєкти створені у різних галузях інформатики, є сучасими і актуальними.

Деякі творчі і дослідницькі проєкти з інформатики учнів 5, 6 і 7, 8 і 9 класів, а особливо підлітків 10 і 11 класів присв'ячені вивченню устаткування комп'ютера і периферійних пристроїв. Цікавими є індивідуальні проєкти з соціальної і прикладної інформатики, на теми штучного інтелекту, програмування і кіберзлочинності, систем числення і кодування, моделювання та створення сайтів.

8 (3) 6 (2) 11 (2) 9 (2) 4 (1) 10 (1) 7 (1)

Автор:
Каданцев Микита

Науково-дослідницький проєкт з математики на тему "Цей дивно симетричний світ" виконаний у 8 класі з використанням мови програмування Python, спрямованний на дослідження симетрії, як важливого аспекту математики.

Тематика:
Автор:
Свістова Ганна

У навчальному дослідницькому міні-проєкті з інформатики на тему "Історія розвитку Інтернету" учениця 9 класу з'ясувала, якими були перші кроки в історії розвитку всесвітньої мережі інтернет, розглянула будову глобальної комп'ютерної мережі.

Тематика:
Автор:
Посунько Кирило

Навчальний дослідницький проєкт з інформатики "Затребувані комп'ютерні програми серед учнів школи", проведений учнем 6 класу, містить опис тих комп'ютерних програм, які можуть бути корисними для школярів у процесі навчання.

Тематика:
Автор:
Зейналов Максим Фізулійович

У навчальному дослідницькому проєкті з інформатики на тему "Кіберзлочинність" учень 9 класу виявляє відмінність кіберзлочинності від інших форм злочинності, з'ясовує основні види, причини виникнення та поширення кіберзлочинності.

Тематика:
Автор:
Денисенко Артем

В учнівському дослідницькому проєкті з інформатики на тему «Розумний будинок» учень 7 класу описує основні та допоміжні функції типового розумного будинку, вивчає сучасні тенденції в удосконаленні можливостей системи «розумний будинок».

Тематика:
Автор:
Жмихова Світлана

Виконуючи у 8 класі навчальний творчий проєкт з інформатики на тему "Створення та використання електронних форм", учениця створює форми в Microsoft Office, Google формах та на мові HTML для проведення тестів, розробляє рекомендації.

Тематика:
Автор:
Ларін Іван

У навчальному дослідницькому проєкті з інформатики учень 6 класу досліджує використання комп’ютерної техніки і гаджетів учнями Харківського ліцею № 107: фото і відео зйомку і селфі, спілкування в соціальних мережах та ігри, перегляд відео.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна