Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з інформатики

Пропонуємо ознайомитися з навчальними міні-проєктами з інформатики учнів 2, 3 і 4, 5 і 6 класів школи, які містять в собі коротке дослідження, теоретичну інформацію, наприклад, про історію інформатики, поняття інформатики та інформаційних технологій, про історію винаходження комп'ютера, комп'ютерний сленг і антивірус, а також визначення ролі інформатики у повсякденному житті людини.

Зібрані в розділі індивідуальні науково-дослідницькі роботи з інформатики учнів 5, 6 і 7, 8 і 9 класів, а також старших 10 і 11 класів є дослідженнями в галузі інформатики, мов программування і комп'ютерних технологій, комп'ютерних програм і додатків, мережі Інтернет. Дані дослідницькі роботи і проєкти створені у різних галузях інформатики, є сучасими і актуальними.

Деякі творчі і дослідницькі проєкти з інформатики учнів 5, 6 і 7, 8 і 9 класів, а особливо підлітків 10 і 11 класів присв'ячені вивченню устаткування комп'ютера і периферійних пристроїв. Цікавими є індивідуальні проєкти з соціальної і прикладної інформатики, на теми штучного інтелекту, програмування і кіберзлочинності, систем числення і кодування, моделювання та створення сайтів.

8 (3) 11 (3) 6 (2) 9 (1) 4 (1) 10 (1) 7 (1)

Тематика:
Автор:
Посунько Кирило

Навчальний дослідницький проєкт з інформатики "Затребувані комп'ютерні програми серед учнів школи", проведений учнем 6 класу, містить опис тих комп'ютерних програм, які можуть бути корисними для школярів у процесі навчання.

Тематика:
Автор:
Зейналов Максим Фізулійович

У дослідницькому проєкті з інформатики на тему "Кіберзлочинність" учень 9 класу дізнався про поняття та види кіберзлочинності, а також відмінність її від інших форм злочинності, виявив основні причини виникнення та поширення кіберзлочинності.

Тематика:
Автор:
Денисенко Артем

В учнівському дослідницькому проєкті з інформатики «Розумний будинок» учень 7 класу розглядає поняття «розумний будинок», описує основні та допоміжні функції «розумного будинку», вивчає сучасні тенденції в удосконаленні можливостей системи «розумний будинок».

Тематика:
Автор:
Жмихова Світлана

У даному дослідницькому проекті з інформатики "Створення та використання електронних форм" досліджується створення форм різними способами;розглдається покроковий процес створення форм; розробляються рекомендації, що до створення форм.

Тематика:
Автор:
Жмихова Светлана

Исследовательская работа по информатике на тему: «Создание и использование электронных форм» выполнена ученицей 8 класса. Работа посвящена созданию и использованию электронных форм; автор осветляет преимущества и недостатки форм, выполненных с помощью текстового редактора Microsoft Office, онлайн-сервиса Google Формы и языка разметки HTML.

Тематика:
Автор:
Шарова Марія

Представлений дослідницький проект з інформатики "Фейкова інформація як елемент розбалансування медіаосвіти" присвячений дослідженню феномену фейкової інформації в сформованій  нещодавно медіасфері.

Тематика:
Автор:
Приходько Марія

Дослідницький проект з інформатики "Суд над комп'ютерами" створений ученицею 11 классу СШ №120 м.Києва розглядає принцип функціонування комп'ютера та вплив цього прилада на здоров'я та самопочуття людини.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика