Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з інформатики 8 клас

8 (3) 11 (3) 6 (2) 4 (1) 10 (1) 7 (1) 9 (1)

Тематика:
Автор:
Фіногенова Єлизавета

Представлений дослідницький проект з інформатики "Видатні жінки-інформатики" присвячений дослідам про внесок відомих вчених-жінок у розвиток галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій. Своїм прикладом відомі вчені доводять, що не існує жодних обмеженнь для жінки у науковому середовищі.

Тематика:
Автор:
Жмихова Світлана

У даному дослідницькому проекті з інформатики "Створення та використання електронних форм" досліджується створення форм різними способами;розглдається покроковий процес створення форм; розробляються рекомендації, що до створення форм.

Тематика:
Автор:
Жмихова Светлана

Исследовательская работа по информатике на тему: «Создание и использование электронных форм» выполнена ученицей 8 класса. Работа посвящена созданию и использованию электронных форм; автор осветляет преимущества и недостатки форм, выполненных с помощью текстового редактора Microsoft Office, онлайн-сервиса Google Формы и языка разметки HTML.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика