Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з психології

Опубліковані індивідуальні дослідницькі проєкти з психології будуть цікаві учням 9, 10 та 11 класів школи, студентами училищ, коледжів і університетів. Наведені роботи і проєкти повністю готові і відображають проведену проєктну або науково-дослідницьку діяльність в області психології людини і вікових особливостей поведінки сучасних підлітків.

В рамках науково-дослідницьких робіт з психології учнями 9, 10 і 11 класів та студентами вивчаються і розкриваються поняття в області психології людини, такі як спілкування, свідомість і підсвідомість, мислення, психологія кольору і смаку, психологія підлітка, почуття любові та почуття самотності, агресія і стрес. Учнівські проєктні роботи насичені довідковою інформацією з історії психології, впливають на знищення бар’єрів у спілкуванні і комунікації між підлітками.

11 (2) 9 (1)

Тематика:
Автор:
Ціпок Олена

Дослідницька робота (проєкт) з психології на тему "Причини депресивного стану у підлітків" - це аналіз учениці 11 класу специфіки та корекції депресивного стану у підлітковому віці, а також пошук методів його профілактики.

Тематика:
Автор:
Нещерет Ольга

Дослідницький проєкт з психології на тему "Вплив кольору на сприйняття інформації" учениці 9 класу - це аналіз впливу кольорового спектру на психоемоційний стан людини, її поведінку та настрій.

Тематика:
Автор:
Кузюрчук Віталіна

Дослідницьку роботу і проєкт з психології "Бар’єри в спілкуванні" представлено у вигляді аналізу інформації про бар’єри, які виникають під час спілкування людей поміж собою, а також з'ясування причин виникнення цих бар’єрів та їх подолання.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика