Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з психології

Запропоновані на публікацію міні-проекти та дослідницькі проекти з психології виконувалися учнями 8, 9, 10 та 11 класу школи, повністю готові і відображають проведену проектну або науково-дослідницьку діяльність в області психології людини і вікових особливостей поведінки сучасних підлітків.

В рамках науково - дослідницької роботи з психології школярами 8, 9, 10 і 11 класів вивчаються і розкриваються поняття в області психології людини, такі як спілкування, свідомість і підсвідомість, мислення, психологія кольору і смаку, психологія підлітка, почуття любові та почуття самотності, агресія і стрес. Готові індивідуальні навчальні проекти насичені довідковою інформацією з історії психології.

spilkuvannya.jpg
Предмет: Психологія
Автор проекту: Кузюрчук Віталіна

Учнівське дослідження з психології "Бар’єри в спілкуванні" представлено у вигляді аналізу теоритичної інформації про бар’єри, які виникають під час спілкування людей поміж собою, а таж з'ясування причин виникнення цих бар’єрів та їх подолання.


spinner_1.jpg
Предмет: Психологія
Автор проекту: Святодух Анжеліка Олександрівна

Створюючи даний дослідницький проект "Спінери як субкультура у підлітковому середовищі", автор вивчає явище «спінери» в молодіжному середовищі, з’ясовує виникнення явища спінерів та визначає фактор розповсюдження спінерів серед сучасної молоді.


jpg.
Предмет: Психологія
Автор проекту: Антонюк Данііл

Дослідницький проект з психології "Як можна розвивати пам`ять" представляє собою аналіз теоретичних знань про види і процеси пам’яті, ії функції та способи покращення запом'ятовування інформації. Учень 8 класу дає прості поради, які допоможуть розвинути пам’ять.


kolir_vpliv_8.jpg
Предмет: Психологія
Автор проекту: Нещерет Ольга

Дослідницький проект з психології "Вплив кольору на сприйняття інформації" - це аналіз впливу кольорового спектру на психоемоційний стан людини, її поведінку та настрій. Учениця 9 класу дізналась, як колір може змінити стан людини у певній ситуації та які дії ви можете зчинити під впливом кольору.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика