Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з біології

Розглядаючи готові дослідницькі міні-проєкти з біології учнів 7, 8 і 9, 10 та 11 класів, ви ознайомитесь з історією появи і розвитку біології як науки, отримаєте інформацію про вегетаріанство і правила здорового харчування, причини кислотних дощів і прояв алергії і її передумови. В опублікованих проєктах з біології знайдуться визначення і біологічні характеристики основних класів біології: рослини і тварини, гриби і бактерії.

Виконані учнями 7, 8 і 9, 10 і 11 класів науково-дослідницькі роботи з біології мають готові теоретичні дані і практичні дослідження в області ботаніки, виражені розглядом умов та якості життя кімнатних рослиню. В якості дослідницької роботи над навчальнім проєктом може бути обрано вивчення зоології (розділу біології) - теорії і спостереження за життєдіяльністю тварин, птахів і комах. Потребують уваги роботи і проєкти в області біології і анатомії, спрямовані на вивчення процесів роботи органів людини.

9 (14) 7 (5) 10 (5) 11 (5) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Полякова Ольга

Ученицею 10 класу проведено науково-дослідницьку роботу (проєкт) з біології на тему "Брекет-системи", де досліджуються показання для встановлення, види та особливості догляду за брекетами, а також проводить анкетування з результатами.

Тематика:
Автор:
Грищенко Олександра

Учениця 9 класу виконала з біології дослідницьку роботу (проєкт) на тему "Вегетаріанство та веганство - користь чи шкода для здоров'я?", завдяки якій вивчила історію вегетаріанства, його переваги та недолікі для здоров'я людини.

Тематика:
Автор:
Безлепкин Кирило Андрійович

Учень 9 класу у дослідницькій роботі (проєкті) з біології на тему "Вирощування рачків виду Артемія саліна в домашніх умовах" з'ясовує, що Artemia Salina це вид ракоподібних, який виживає в несприятливих умовах, є живим кормом для акваріумних риб.

Автор:
Демниченко Анна Олександрівна

Ученицею 10 класу проведено екологічну науково-дослідницьку роботу з біології на тему "Готелі" для корисних комах - один з шляхів збереження біорізноманіття та підтримки природних процесів у довкіллі", яка предствлена до перегляду.

Тематика:
Автор:
Любченко Ігор Іванович

Робота у 9 класі над дослідницьким проєктом з біології на тему "Вплив вейпінгу на організм підлітка" наводить корисну інформацію про вейп та паріння, шкідливий вплив вейпингу на здоров'я людей. Проведено анонімне анкетування серед учнів.

Тематика:
Автор:
Бикова Ірина Анатоліївна

Дослідницька робота (проєкт) учениці 9 класу з біології "Використання природних індикаторів з навчально-дослідною метою" спрямованний на приготування розчинів рослинних індикаторів, дослідження змін забарвлення пігментів рослин.

Тематика:
Автор:
Росляков Микита Леонідович

У своєму дослідницькому проєкті з біології на тему "Імунна система протистів" учень 9 класу ліцею з'ясовує, що імунна система протистів є не менш різноманітна і складна, аніж тваринна чи рослинна і її вивчення повинно відбуватися на наших очах.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна