Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з біології

Розглядаючи готові міні-проекти та дослідницькі проекти з біології учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класу, ви ознайомитесь з історією появи і розвитку біології як науки, отримати інформацію про вегетаріанство і правила здорового харчування, причини кислотних дощів і прояв алергії і її передумови, знайти визначення та біологічні характеристики основних класів біології: рослини, тварини, гриби, бактерії.

Виконані учнями науково - дослідницькі роботи з біології в 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класах мають готові теоретичні дані і практичні дослідження в області ботаніки, виражені розглядом умов та якості життя кімнатних рослин; в області зоології, де в якості навчального проекту з біології може бути обрано вивчення теорії і спостереження за життєдіяльністю тварин, птахів і комах; в області анатомії, спрямовані на вивчення процесів роботи органів людини.

prorostannya.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Мороз  Надія Дмитрівна

Запропонований дослідницький проєкт з біології на тему "Вплив рослинних стимуляторів на проростання насіння" розглядає, які умови потрібні для проростання насіння, та демонструє поради у дії на практичному етапі дослідження.


koshka-dom.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Масовець Владислава Олександрівна

Учнівський дослідницький проєкт з біології на тему "Ігрова поведінка британської довгошерстої кішки" спрямований на вивчення вчення академіка Павлова щодо наявності умовних рефлексів у тварин та особливості їх прояву.


shitovidka.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Шкилюк Юлія Василівна

Готовий дослідницький проект з біології на тему "Йододефіцитні захворювання – смертельна  загроза людству" спрямованний на вивчення небезпечності йододефіцитних захворювань та їхньої профілактики.


seld.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Діхтієвська Анна Анатоліївна

У своєму дослідницькому проєкті з біології на тему "Анізакіди в оселедці слабосоленому – міф чи реальність?" ученця 9 класу школи досліджує життєвий цикл розвитку личинки нематоди родини Anisakidae та її вплив на якість оселедця та його придатність до вживання.


кофе
Предмет: Біологія
Автор проекту: Гребеневич Наталія Олександрівна

Запропонований дослідницький проект з біології на тему "Вплив кофеїну чаю і кави на організм підлітка" розглядає, як вживання кафи та чая відображається на організмі людини, її самопочутті, та чи є необхідність обмежувати підлітків у вживанні цих напоїв.


шоколад
Предмет: Біологія
Автор проекту: Світлик Інна Віталіївна

Учнівський дослідницький проект з біології на тему "Дивовижний світ шоколаду" спрямований на вивчення історії походження шоколаду, а також його корисних та шкідливих властивостей. Також у проекті було розглянуто висловлювання про шоколад у творах зарубіжної літератури.


напої
Предмет: Біологія
Автор проекту: Мельник Дарина

Готовий дослідницький проект з біології на тему "Газовані напої: користь чи шкода?" спрямованний на вивчення небезпечності вживання газованих напоїв дітьми, та з'ясовує, як саме такі напої впливають на наш організм.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика