Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з біології

Розглядаючи готові міні-проекти та дослідницькі проекти з біології учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 та 11 класу, ви ознайомитесь з історією появи і розвитку біології як науки, отримати інформацію про вегетаріанство і правила здорового харчування, причини кислотних дощів і прояв алергії і її передумови, знайти визначення та біологічні характеристики основних класів біології: рослини, тварини, гриби, бактерії.

Виконані учнями науково - дослідницькі роботи з біології в 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класах мають готові теоретичні дані і практичні дослідження в області ботаніки, виражені розглядом умов та якості життя кімнатних рослин; в області зоології, де в якості навчального проекту з біології може бути обрано вивчення теорії і спостереження за життєдіяльністю тварин, птахів і комах; в області анатомії, спрямовані на вивчення процесів роботи органів людини.

persik.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Агаєва Нармін

Готовий дослідницький проєкт з біології на тему "Вирощування саджанців персика" спрямованний на вивчення способів вирощування саджанців персика у домашніх умовах, враховуючи кліматичні особливості вирощування цієї рослини.


prorostannya.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Мороз  Надія Дмитрівна

Запропонований дослідницький проєкт з біології на тему "Вплив рослинних стимуляторів на проростання насіння" розглядає, які умови потрібні для проростання насіння, та демонструє поради у дії на практичному етапі дослідження.


koshka-dom.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Масовець Владислава Олександрівна

Учнівський дослідницький проєкт з біології на тему "Ігрова поведінка британської довгошерстої кішки" спрямований на вивчення вчення академіка Павлова щодо наявності умовних рефлексів у тварин та особливості їх прояву.


shitovidka.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Шкилюк Юлія Василівна

Готовий дослідницький проект з біології на тему "Йододефіцитні захворювання – смертельна  загроза людству" спрямованний на вивчення небезпечності йододефіцитних захворювань та їхньої профілактики.


seld.jpg
Предмет: Біологія
Автор проекту: Діхтієвська Анна Анатоліївна

У своєму дослідницькому проєкті з біології на тему "Анізакіди в оселедці слабосоленому – міф чи реальність?" ученця 9 класу школи досліджує життєвий цикл розвитку личинки нематоди родини Anisakidae та її вплив на якість оселедця та його придатність до вживання.


кофе
Предмет: Біологія
Автор проекту: Гребеневич Наталія Олександрівна

Запропонований дослідницький проект з біології на тему "Вплив кофеїну чаю і кави на організм підлітка" розглядає, як вживання кафи та чая відображається на організмі людини, її самопочутті, та чи є необхідність обмежувати підлітків у вживанні цих напоїв.


шоколад
Предмет: Біологія
Автор проекту: Світлик Інна Віталіївна

Учнівський дослідницький проект з біології на тему "Дивовижний світ шоколаду" спрямований на вивчення історії походження шоколаду, а також його корисних та шкідливих властивостей. Також у проекті було розглянуто висловлювання про шоколад у творах зарубіжної літератури.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика