Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з біології 9 клас

9 (14) 7 (5) 10 (5) 11 (5) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Грищенко Олександра

Учениця 9 класу виконала з біології дослідницьку роботу (проєкт) на тему "Вегетаріанство та веганство - користь чи шкода для здоров'я?", завдяки якій вивчила історію вегетаріанства, його переваги та недолікі для здоров'я людини.

Тематика:
Автор:
Безлепкин Кирило Андрійович

Учень 9 класу у дослідницькій роботі (проєкті) з біології на тему "Вирощування рачків виду Артемія саліна в домашніх умовах" з'ясовує, що Artemia Salina це вид ракоподібних, який виживає в несприятливих умовах, є живим кормом для акваріумних риб.

Тематика:
Автор:
Любченко Ігор Іванович

Робота у 9 класі над дослідницьким проєктом з біології на тему "Вплив вейпінгу на організм підлітка" наводить корисну інформацію про вейп та паріння, шкідливий вплив вейпингу на здоров'я людей. Проведено анонімне анкетування серед учнів.

Тематика:
Автор:
Бикова Ірина Анатоліївна

Дослідницька робота (проєкт) учениці 9 класу з біології "Використання природних індикаторів з навчально-дослідною метою" спрямованний на приготування розчинів рослинних індикаторів, дослідження змін забарвлення пігментів рослин.

Тематика:
Автор:
Росляков Микита Леонідович

У своєму дослідницькому проєкті з біології на тему "Імунна система протистів" учень 9 класу ліцею з'ясовує, що імунна система протистів є не менш різноманітна і складна, аніж тваринна чи рослинна і її вивчення повинно відбуватися на наших очах.

Тематика:
Автор:
Росляков Микита Леонідович

У навчальному дослідницькому міні-проєкті з біології "Дослідження погонофор і місінтерпретації" учень 9 класу вивчає походження погонофор та історію їх відкриття, аналізує походження членистоногих від кільчастих червів, походження плоских червів з реброплавів.

Тематика:
Автор:
Каневська Яна

У навчальному дослідницькому проєкті з біології учениця 9 класу розкриває тему збереження біорізноманіття та охорони природно-заповідного фонду Північного Причорномор’я, виявляє екологічну проблему, пропонує варіанти покращення охорони об'єктів.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна