Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з біології 7 клас

9 (14) 7 (5) 10 (4) 11 (4) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Савчук Вікторія Віталіївна

У навчальному дослідницькому проєкті з біології на тему "Бджола летить, там де мед пахтить" учениця 7 класу визначає різноманіття продуктів бджільництва та їх застосування, досліджує медоносні рослини на території Вінниччини.

Тематика:
Автор:
учні 7 классу

У представленому дослідницькому проєкті з біології на тему "Тварини – рекордсмени світу" учні 7 классу середньої школи вивчають найвидатніших представників тваринного світу на планеті, а також виділяють тварин-рекордсменів у світовій фауні.

Тематика:
Автор:
Красозова Людмила Миколаївна

Навчальний дослідницький проєкт з біології на тему "Заморожені продукти: користь чи шкода?" присвячений вивченню в 7 класі особливостей заморожування продуктів харчування, продуктам, які можна заморожувати для збереження користі.

Тематика:
Автор:
Велешко Діана

Готовий дослідницький міні-проєкт з біології на тему "Як утворюються перлини" присвячений вивченню особливостей утворення перлин, а також розповідає, що таке перлина, де вона знаходиться, які види та кольори перлин існують.

Тематика:
Автор:
Лотоцька Анастасія Назарівна

Учениця 7 класу представляє свій навчальний дослідницький проєкт з біології на тему "Прянощі нашого краю", в якому знайомить зі світом різноманітніх прянощів Вінниччини, які містять корисні речовини для організму людини.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика