Оголошення

Проект "Прянощі нашого краю"

| nikolay
Проект "Прянощі нашого краю"
Тематика:
Автор роботи:
Лотоцька Анастасія Назарівна
Керівник проєкту:
Ніколайчук Анна Олександрівна
Клас:
7

Проект з біології "Прянощі нашого краю" містить інформацію про історію виникнення окремих спецій, іх корисні властивості та секрети приготування страв з цими прянощами. Також, статті містять ілюстрації до кожного виду спеції, тому Ви можете відокремити необхідну вам рослину від інших у майбутньому.

У результаті дослідницької роботи з біологіі (інформатики) "Прянощі нашого краю" учениця 7 классу зібрала корисну інформацію про корисні властивості прянощів. Наприклад, деякі з них мають збадьорюючий, заспокійливий або тонізуючий ефект.

Зміст

Вступ
Основна частина
1. Часник, Цибуля ріпчаста, Хрін
2. Кріп пахучий, Петрушка, Селера
3. Фенхель, Гірчиця біла, Кмин (тмин)
4. Коріандр (коляндра, кишнець), Кропива, Грицики
5. Любисток, Майоран, Меліса
6. М'ята перцева, Полин звичайний

Вступ

Вiнничина - це один з найважливiших сiльськогосподарських регiонiв України, вона займає перше мiсце в країнi по вирощуванню зернових культур, цукрових бурякiв та овочiв, цей край також багатий фруктами та виноградом.

Це без сумнiву i складає основу формування кухнi цього регiону, але крiм природних умов на неї великий вплив зробила iсторична доля народу, що тут проживає, це в основному українцi, росiяни, поляки та молдовани.

Також наш край був i пiд татарами, i пiд литовцями, пiд поляками i навiть пiд турками, це разом i заклало загальну культуру народу i кулiнарне мистецтво Вiнничини взагалi. Тому для покращення смаку та зміцнення здоров’я у стравах нашого краю використовуються прянощі вирощені в наших кліматичних умовах, а також завезені з різних куточків світу…

Вивчаючи флору рідного краю, збираючи пряні трави або вирощуючи їх дома на грядках, ви зможете розширити та збагатити смакову палітру звичайних страв. А також, смакуючи улюбленим борщем або запашним шматочком м’яса з ароматними прянощами, ще й покращити власне здоров’я та зміцнити імунітет.

Перейти до розділу: 1. Часник, Цибуля, Хрін

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика