Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Я досліджую світ

У цьому розділі учні 1 і 2, 3 і 4 класів знайомляться з дослідницькими міні-проєктами з предмету "Я досліджую світ», які розкривають цікаві теми для дітей початкової школи про рослини і тварин, птахів і риб, про фрукти і овочі, сонячну систему та інше. Переглядаючи опубліковані міні-проєкти в рамках "Я досліджую світ", учні розуміють їх структуру та виконують дослідження у рамках власних робіт.

Індивідуальні учнівські науково-дослідницькі роботи з предмету "Я досліджую світ» містять проведені дослідження учнів 1 і 2, 3 і 4 класів початкової школи з різних областей природничих наук. При виконанні дослідницької роботи діти не тільки вивчають і досліджують світ, але й аналізують знайдену інформацію за темою проєкту, а також планують і проводять досліди, анкетування однокласників.

4 (17) 2 (10) 3 (9) 1 (3)

Автор:
Агафонова Мілана

Учениця 3 класу, виконуючи дослідницький міні-проєкт на тему "Собака - справжній друг", в рамках предмету "Я досліджую світ" познайомилась з різними породами собак, дізналася про характер англійського кокер-спанієля, який є її мрією.

Автор:
Сунько Вероніка

У дослідницькому міні-проєкті "Вирощування капусти на городі" учениця 4 класу в рамках предмету "Я досліджую світ" викладає історію свого знайомства з таким овочем, як капуста, описує її корисні властивості і вирощує на городі.

Автор:
Супненко Вікторія

Навчальна дослідницька робота (міні-проєкт) на тему «Правильний догляд за курями та їх несучість», проведена в 3 класі з предмету "Я досліджую світ" розповідає про різні види курей, досліджує залежність несучості курей від їх харчування.

Автор:
Миколаєнко Дмитро

У дослідницькій роботі (міні-проєкті) на тему "Звук навколо нас" і в рамках предмету "Я досліджую світ" учень 3 класу дізнався про принципи розповсюдження та уловлювання звуку, з'ясував як відбивається звук.

Автор:
Часова Ганна Денисівна

У рамках роботи над дослідницьким міні-проєктом на тему "Що таке мікрозелень і з чим її їдять" з предмету "Я досліджую світ" учениця 1 класу простежила весь процес вирощування мікрозелені від посіву до зрізу.

Автор:
Аракелян Ілона

У своїй дослідницькій роботі і проєкті з "Я досліджую світ" на тему "Чому лосі виходять на дорогу" учениця 3 класу вивчає характеристики лосів, виявляє особливості їхньої поведінки та з'ясовує причини появи цих тварин на дорогах.

Автор:
Потапов Дмитро

У даному дослідницькому проєкті на тему "Втрачений світ динозаврів" учень 2 класу, вивчаючи предмет "Я досліджую світ" в початковій школі, виявляє унікальні особливості динозаврів і досліджує причини їх вимирання.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна