Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Я досліджую світ 4 клас

4 (16) 2 (10) 3 (8) 1 (3)

Автор:
Сунько Вероніка

У дослідницькому міні-проєкті "Вирощування капусти на городі" учениця 4 класу в рамках предмету "Я досліджую світ" викладає історію свого знайомства з таким овочем, як капуста, описує її корисні властивості і вирощує на городі.

Автор:
Макаров Іван

Індивідуальна дослідницька робота (проєкт) на тему "Продовження життя рослин – збереження природи" з предмету "Я досліджую світ" у 4 класі розповідає про живлення рослин і особливості руху поживних речовин у рослинах.

Автор:
Ткачук Іван

У дослідницькому міні-проєкті на тему «Дивовижні факти про тварин» з предмету "Я досліджую світ" учень 4 класу початкової школи вивчає цікаві факти про тварин та дізнається, якими дивовижними особливостями володіють деякі з них.

Автор:
Фіденко Марина

Учнівський проєкт "Вплив домашніх тварин на самопочуття людини" є результатом дослідження учениці 4 класу з "Я досліджую світ" в області лікування людей за допомогою тварин. З'ясовується впливає на емоційний стан людини поруч тварин.

Автор:
Попова Ярослава

Представлений дослідницький проект з початкової школи на тему "Вплив харчових добавок на здоров'я людини" присвячений дослідженню вміста харчових добавок у продуктах, зокрема у питному йогурті, та визначає, йогурти яких виробників безпечно вживати у їжу.

Автор:
Пимоненко Ганна

Дослідницький міні-проєкт (робота) на тему "Космос далекий і близький" з предмету "Я досліджую світ" (природонавство) розповідає про космос та його роль у нашому житті, розкриває знання щодо відкриття космосу та нашої галактики.

Автор:
Філков Артем

У дослідницькій роботі "Архімедова сила" учень 4 класу початкової школи спробує провести досліди з різними предметами в простій, солоній воді і олії. У проєкті з "Я досліджую світ" розглядається закон Архімеда, виконується застосування закону у дослідах.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика