Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Я досліджую світ 3 клас

4 (17) 2 (10) 3 (9) 1 (3)

Автор:
Агафонова Мілана

Учениця 3 класу, виконуючи дослідницький міні-проєкт на тему "Собака - справжній друг", в рамках предмету "Я досліджую світ" познайомилась з різними породами собак, дізналася про характер англійського кокер-спанієля, який є її мрією.

Автор:
Супненко Вікторія

Навчальна дослідницька робота (міні-проєкт) на тему «Правильний догляд за курями та їх несучість», проведена в 3 класі з предмету "Я досліджую світ" розповідає про різні види курей, досліджує залежність несучості курей від їх харчування.

Автор:
Миколаєнко Дмитро

У дослідницькій роботі (міні-проєкті) на тему "Звук навколо нас" і в рамках предмету "Я досліджую світ" учень 3 класу дізнався про принципи розповсюдження та уловлювання звуку, з'ясував як відбивається звук.

Автор:
Аракелян Ілона

У своїй дослідницькій роботі і проєкті з "Я досліджую світ" на тему "Чому лосі виходять на дорогу" учениця 3 класу вивчає характеристики лосів, виявляє особливості їхньої поведінки та з'ясовує причини появи цих тварин на дорогах.

Автор:
Томко Олена

У представленому дослідницькому проєкті з "Я досліджую світ" на тему "Чому скисає молоко"? учениця 3 класу початкової школи з'ясовує, чому скисає молоко, які умови та середовищє впливають на цей процес.

Автор:
Дмитров Ілля, Калашнюк Марія, Пасічнюк Ксенія, Проскуріна Катерина, Савченко Олександр, Світайло Володимир

Дослідницький проєкт на тему "Мило – формула чистоти і здоров’я" присвячений формуванню дослідницьких навичок учнів 3 класу у позаурочній роботі через проєктну діяльність.

Автор:
Мізірний Михайло

Дослідницький міні-проєкт з початкової школи на тему "Чи впливає зубна паста на міцність зубів?" присвячений дослідженню впливу зубної пасти на здоров'я та міцність зубів, дає рекомендації з догляду за зубами.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна