Оголошення

Міні-проєкт "Чому скисає молоко?"

| nikolay
Чому скисає молоко
Тематика:
Автор роботи:
Томко Олена
Керівник проєкту:
Смородинська школа Грайворонского району
Клас:
3

На початку дослідницької роботи з предмету "Я досліджую світ" на тему "Чому скисає молоко?" учениця 3 класу початкової школи вивчає літературу по даній темі, аналізує та узагальнює знайдений матеріал. Автор міні-проєкту про скисання молока проводить спостереження, порівняння та аналіз, виконує досліди і узагальнює знайдений матеріал.

Докладніше про проєкт:

Учениця 3 класу у дослідницькому міні-проєкті з предмету "Я досліджую світ" на тему "Чому скисає молоко?" планує з'ясувати, що може прискорити і уповільнити скисання молока, знайти причину його скисання, сформувати висновки та підібрати літературу по скисанню молока.

Також в дослідницькому міні-проєкті (роботі) про скисання молока учениця 3 класу з'ясовує, у якому середовищі молоко кисне швидше, досліджує склад молока, здійснює процес отримання сиру та розробляє презентацію ходу дослідження.

Зміст

Вступ
1. Чому скисає молоко?
2. У якому середовищі молоко кисне швидше?
Висновок
Перелік літератури
Додатки

Вступ

Молоко - це найперший продукт, який пробує у своєму житті людина і усі ссавці. Воно має унікальний склад, адже впродовж перших місяців повинно задовольняти потреби організму в усіх елементах, потрібних для зростання.

У молоці містяться білки, жири, цукор, мікроелементи, вітаміни, ферменти, гормони і багато чого ще. Постоявши деякий час у теплі, молоко звурджується і набуває кислий присмак. Чому кисне молоко?

Я вирішила вибрати для свого дослідницького проекту (роботи) з початкової школи тему "Чому скисає молоко?", оскільки мене зацікавило це питання на уроці природознавства.

Мета мого дослідження: з'ясувати, чому скисає молоко.

Завдання:

  1. вивчити літературу по даній темі;
  2. з'ясувати причину скисання молока;
  3. дослідити, що може прискорити і уповільнити процес скисання молока;
  4. підготувати презентацію роботи.

Актуальність. Молоко вважають дивовижним продуктом. Воно служить єдиною їжею для новонародженої людини, тому призначено задовольняти усі потреби організму.

Не випадково природа щедро наділила молоко біологічно активними речовинами, причому в найбільш корисних поєднаннях.

За сучасними даними, в молоці міститься понад 200 цінних компонентів - це усе види вітамінів і мінеральних речовин. У молоці є все, що треба для побудови крові, нервової тканини, м'язів та кісток.

Гіпотеза: молоко скисає через те, що в ньому розмножуються бактерії та інші мікроорганізми.

Методи дослідження : аналіз, порівняння, узагальнення, спостереження, експеримент.

Перейти до розділу: 1. Чому скисає молоко

Зміст:


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика