Публікація на сайті

Кисле молоко
Тематика проекту: 
Початкова школа
Автор проекту: 
Томко Олена
Керівник проекту: 
Томко Тетяна Вікторівна
Найменування навчального закладу: 
Смородинська школа Грайворонского району
Клас: 
3

На початку дослідницької роботи з природознавстсва на тему "Чому скисає молоко?" учень початкової школи вивчає літературу по даній темі, аналізує та узагальнює знайдений матеріал. Автор міні-проекту проводить спостереження, порівняння та аналіз, виконує досліди і узагальнює знайдений матеріал.

Докладніше про проект:


Автор дослідницького міні-проекту "Чому скисає молоко?" планує з'ясувати, що може прискорити і уповільнити скисання молока, знайти причину його скисання. Також, в дослідницькому проекті (роботі) про скисання молока досліджується склад молока, здійснюється процес отримання сиру, розробляється презентація ходу дослідження.

Зміст

Вступ
1. Чому скисає молоко?
2. У якому середовищі молоко кисне швидше?
Висновок
Перелік літератури
Додатки

Вступ

Молоко - це найперший продукт, який пробує у своєму житті людина і усі ссавці. Воно має унікальний склад, адже впродовж перших місяців повинно задовольняти потреби організму в усіх елементах, потрібних для зростання.


У молоці містяться білки, жири, цукор, мікроелементи, вітаміни, ферменти, гормони і багато чого ще. Постоявши деякий час у теплі, молоко звурджується і набуває кислий присмак. Чому кисне молоко?

Я вирішила вибрати для свого дослідницького проекту (роботи) з початкової школи тему "Чому скисає молоко?", оскільки мене зацікавило це питання на уроці природознавства.

Мета мого дослідження: з'ясувати, чому скисає молоко.

Завдання:

  1. вивчити літературу по даній темі;
  2. з'ясувати причину скисання молока;
  3. дослідити, що може прискорити і уповільнити процес скисання молока;
  4. підготувати презентацію роботи.

Актуальність. Молоко вважають дивовижним продуктом. Воно служить єдиною їжею для новонародженої людини, тому призначено задовольняти усі потреби організму.

Не випадково природа щедро наділила молоко біологічно активними речовинами, причому в найбільш корисних поєднаннях.

За сучасними даними, в молоці міститься понад 200 цінних компонентів - це усе види вітамінів і мінеральних речовин. У молоці є все, що треба для побудови крові, нервової тканини, м'язів та кісток.

Гіпотеза: молоко скисає через те, що в ньому розмножуються бактерії та інші мікроорганізми.

Методи дослідження : аналіз, порівняння, узагальнення, спостереження, експеримент.

Перейти до розділу: 1. Чому скисає молоко

Зміст:

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика