Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і міні-проекти початкової школи

У розділі зібрані готові навчальні і творчі проекти з початкової школи, які виконані учнями 1, 2, 3 і 4 класу і спрямовані на проведення учнями дослідницької діяльності з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Учнівські міні-проекти про первоцвіти, червону книгу України, лісову аптеку і квіти, про нашу планетує прикладами і зразками правильно оформлених.

Дані освітні дослідницькі роботи і міні-проекти в початковій школі є готовими роботами учнів 1, 2, 3 і 4 класів, цікавими екологічними проектами і навчальними проектами на різні теми, які містят дослідження про історію рідного краю і своєї сім'ї, водойми і ліси, річки і нашу планету, про догляд за домашніми тваринами і рослинами, про своє хобі, про збереження природи і вирощування рослин та квітів на підвіконні. Цікавим є проект на тему славетних українців, про добру справу і теплицю на підвіконні.

лимон
Автор проекту: Кузюра Олеся

Запропонований дитячий дослідницький проект з початкової школи на тему "Лимон - диво-фрукт" розглядає, до якої групи належать лимони: до ягід, цитрусів чи фруктів. А також учениця 3 класу вивчає, якими корисними властивостями володіє лимон та як їх можна використовувати людині.


кристали
Автор проекту: Шакун Єгор Сергійович

Дитячий дослідницький проект з початкової школи на тему "Вплив зовнішніх умов на ріст кристалів" є результатом дослідження учня 4 класу в області вирощування кристалів у домашніх умовах, враховуючи зовнішні умови та властивості матеріалу.


зубная паста
Автор проекту: Мізірний Михайло

Представлений дослідницький проект з початкової школи на тему "Чи впливає зубна паста на міцність зубів?" присвячений дослідженню характера впливу зубної пасти на здоров'я та міцність зубів, а також дає рекомендації по догляду за зубами.


диво
Автор проекту: Руденко Злата

Представлений дослідницький проект з початкової школи на тему "Сім чудес України" присвячений дослідженню найвидатніших місць України, які є надбанням не лише України, а і світу в цілому. Наприклад, дві архітектурні пам'ятки с семи знаходяться під захистом ЮНЕСКО.


чипси
Автор проекту: Дудар Денис Михайлович

Представлений дослідницький проект з початкової школи на тему "Чипси: ласощі чи отрута?" присвячений дослідженню шкідливих речовин у рамках хімії, що містять у собі чипси різних виробників та пошуку оптимального рецепту приготування чипсів вдома.


числі
Автор проекту: Орлов Даніїл

Представлений дослідницький міні-проект з початкової школи на тему "Як рахували наші предки" присвячений формуванню дослідницьких навичок школярів у позаурочній роботі через проектну діяльність. В роботі вивчається а аналізується історія виникнення чисел та рахунку.


мило
Автор проекту: Дмитров Ілля, Калашнюк Марія, Пасічнюк Ксенія, Проскуріна Катерина, Савченко Олександр, Світайло Володимир

Представлений дослідницький проект з початкової школи на тему "Мило – формула чистоти і здоров’я" присвячений формуванню дослідницьких навичок школярів у позаурочній роботі через проектну діяльність.


Статистика