Оголошення

Дослідницькі роботи і міні-проєкти початкової школи

У цьому розділі зібрані творчі і дослідницькі міні-проєкти, які виконані учнями 1 і 2, 3 і 4 класів початкової школи і спрямовані на проведення дітьми дослідницької діяльності з української мови і літературного читання, математики і предмету "Я досліджую світ", мистецтва та інших. Популярною у дітей є проєктна діяльність на теми про про червону книгу України, рослини і квіти, про домашніх тварин і взагалі нашу Україну і планету в цілому.

Проведені науково-дослідницькі роботи в початковій школі є готовими роботами учнів 1 і 2, 3 і 4 класів під керівництвом педагогів - керівників проєктів. Цікавими серед індивідуальних дослідницьких робіт і проєктів є дослідження учнів початкових класів історії свого села або міста, знайомство з історичними і краєзнавчими музеями місцевості. Учні початкової школи полюбляють досліджувати природу, а саме водойми і ліси, рослини і тварин на українській землі. Популярними є міні-проєкти початкових класів школи про догляд за домашніми тваринами і рослинами, про хобі та вирощування рослин і квітів.

3 (5) 2 (4) 4 (2)

Автор:
Борисова Єва

Творчий проєкт з технологій на тему "Народний український костюм" учениці 3 класу початкової школи спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію національного одягу та спробувати пошити свій костюм, на основі добутих знань.

Автор:
Рибцева Марина Олександрівна

Представлений дослідницький проєкт з початкової школи на тему «Цікавий світ шкільних наук. Відкрите засідання клубу «Пізнайко» в гостях у науки хімії» присвячений формуванню дослідницьких навичок школярів у позаурочній роботі через проєктну діяльність.

Автор:
Дмитров Ілля, Калашнюк Марія, Пасічнюк Ксенія, Проскуріна Катерина, Савченко Олександр, Світайло Володимир

Дослідницький проєкт на тему "Мило – формула чистоти і здоров’я" присвячений формуванню дослідницьких навичок учнів 3 класу у позаурочній роботі через проєктну діяльність.

Автор:
Дудар Денис Михайлович

Представлений дослідницький проєкт з "Я досліджую світ" на тему "Чипси: ласощі чи отрута?" присвячений дослідженню шкідливих речовин, що містять у собі чипси різних виробників та пошуку рецепту приготування чипсів вдома.

Автор:
Мізірний Михайло

Дослідницький міні-проєкт з початкової школи на тему "Чи впливає зубна паста на міцність зубів?" присвячений дослідженню впливу зубної пасти на здоров'я та міцність зубів, дає рекомендації з догляду за зубами.

Автор:
учні 2 класу

У представленному проєкті у початковій школі на тему "Фізкультхвилинка – для відновлення працездатності учнів 2 класу" вивчається необхідність виконання дітьми легких фізичних вправ для заміни діяльності і відпочинку від розумової праці на уроках.

Автор:
учні 3 класу

У дослідницькому міні-проєкті з початкової школи на тему «Новий рік та Різдвяні свята» учні 3 класу з'ясували звідки з'явилися традиції святкувати новорічні та різдвяні свята в Україні, які з них вже забуті, а які залишаються актуальними в наш час.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика