Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і міні-проекти початкової школи

У розділі зібрані готові навчальні і творчі проекти з початкової школи, які виконані учнями 1, 2, 3 і 4 класу і спрямовані на проведення учнями дослідницької діяльності з української мови, літературного читання, математики та природознавства. Учнівські міні-проекти про первоцвіти, червону книгу України, лісову аптеку і квіти, про нашу планетує прикладами і зразками правильно оформлених.

Дані освітні дослідницькі роботи і міні-проекти в початковій школі є готовими роботами учнів 1, 2, 3 і 4 класів, цікавими екологічними проектами і навчальними проектами на різні теми, які містять дослідження історії рідного краю і своєї родини, водойм і лісів, річок і нашої планети. Популярними є дослідницькі проекти дітей початкових класів школи про догляд за домашніми тваринами і рослинами, про своє хобі та збереження природи, вирощування рослин і квітів на підвіконні та харчові добавки.

новий рік
Автор проекту: учні 3 класу

У дослідницькому міні-проекті з початкової школи на тему «Новий рік та Різдвяні свята» учні 3 класу з'ясували, звідки з'явилися традиції святкувати новорічні та різдвяні свята на Україні, та які з них вже забуті, а які залишаються актуальними і у наш час.


білка
Автор проекту: Коротка Варвара Олександрівна

Запропонований дитячий дослідницький проект з початкової школи на тему "Допитливе звірятко - білочка" містить повний опис такого звірятка, як білочка, а також розповідає про цю тваринку різні цікавинки, з'ясовує, чи всі вони є правдивими.


харчові добавки
Автор проекту: Паніна Ліда

Представлений дослідницький проект з початкової школи на тему "Вплив харчових добавок на здоров'я людини" присвячений дослідженню вміста харчових добавок у продуктах, зокрема у питному йогурті, та визначає, йогурти яких виробників безпечно вживати у їжу.


анімалтреапія
Автор проекту: Фіденко Марина

Дитячий дослідницький проект з початкової школи на тему "Вплив домашніх тварин на самопочуття людини" є результатом дослідження учениці 4 класу в області лікування людей за допомогою тварин, а також з'ясовує, як впливає на емоційний стан людини його перебування поруч з тваринами.


факти про тварин
Автор проекту: Ткачук Іван

У дослідницькому міні-проекті з початкової школи на тему «Дивовижні факти про тварин» учень 4 класу вивчає цікаві факти про тварин. Оскільки тварини є частиною нашого життя, буде цікаво дізнатися, якими дивовижними особливостями володіють деякі з них.


лимон
Автор проекту: Кузюра Олеся

Запропонований дитячий дослідницький проект з початкової школи на тему "Лимон - диво-фрукт" розглядає, до якої групи належать лимони: до ягід, цитрусів чи фруктів. А також учениця 3 класу вивчає, якими корисними властивостями володіє лимон та як їх можна використовувати людині.


кристали
Автор проекту: Шакун Єгор Сергійович

Дитячий дослідницький проект з початкової школи на тему "Вплив зовнішніх умов на ріст кристалів" є результатом дослідження учня 4 класу в області вирощування кристалів у домашніх умовах, враховуючи зовнішні умови та властивості матеріалу.


Статистика