Оголошення

Дослідницькі роботи і міні-проєкти початкової школи 3 клас

3 (5) 2 (4) 4 (2)

Автор:
Борисова Єва

Творчий проєкт з технологій на тему "Народний український костюм" учениці 3 класу початкової школи спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію національного одягу та спробувати пошити свій костюм, на основі добутих знань.

Автор:
Дмитров Ілля, Калашнюк Марія, Пасічнюк Ксенія, Проскуріна Катерина, Савченко Олександр, Світайло Володимир

Дослідницький проєкт на тему "Мило – формула чистоти і здоров’я" присвячений формуванню дослідницьких навичок учнів 3 класу у позаурочній роботі через проєктну діяльність.

Автор:
Мізірний Михайло

Дослідницький міні-проєкт з початкової школи на тему "Чи впливає зубна паста на міцність зубів?" присвячений дослідженню впливу зубної пасти на здоров'я та міцність зубів, дає рекомендації з догляду за зубами.

Автор:
учні 3 класу

У дослідницькому міні-проєкті з початкової школи на тему «Новий рік та Різдвяні свята» учні 3 класу з'ясували звідки з'явилися традиції святкувати новорічні та різдвяні свята в Україні, які з них вже забуті, а які залишаються актуальними в наш час.

Автор:
Рибцева Марина Олександрівна

Представлений дослідницький проєкт з початкової школи на тему «Цікавий світ шкільних наук. Відкрите засідання клубу «Пізнайко» в гостях у науки хімії» присвячений формуванню дослідницьких навичок школярів у позаурочній роботі через проєктну діяльність.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика