Оголошення

Дослідницькі роботи і міні-проєкти початкової школи 2 клас

3 (8) 2 (4) 4 (2)

Автор:
Руденко Злата

У представленому дослідницькому міні-проєкті з "Я досліджую світ" на тему "На крилах весну принесли лелеки" учениця 2 класу початкової школи з'ясовує умови життя лелек та вплив діяльності людини на їх чисельність.

Автор:
учні 2 класу

У представленному проєкті у початковій школі на тему "Фізкультхвилинка – для відновлення працездатності учнів 2 класу" вивчається необхідність виконання дітьми легких фізичних вправ для заміни діяльності і відпочинку від розумової праці на уроках.

Автор:
Савенков Владислав

У даному дослідницькому міні-проєкті з предмета "Я досліджую світ" на тему "Птах року України" учень 2 класу виконав пошук і аналіз інформації про птахів на території України, намалював цих цікавих птахів.

Автор:
Дудар Денис Михайлович

Представлений дослідницький проєкт з "Я досліджую світ" на тему "Чипси: ласощі чи отрута?" присвячений дослідженню шкідливих речовин, що містять у собі чипси різних виробників та пошуку рецепту приготування чипсів вдома.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна