Оголошення

Оформлення Висновків до творчого проекту

Висновки проекту - це підсумок виконаної роботи, суть якої зрозуміла без читання основної частини творчої роботи. Зміст цього розділу має бути узагальненням найбільш значимих результатів і висновків.

Висновок творчого проекту містить короткі висновки за результатами виконаної творчої роботи, за рішенням поставлених завдань.

У Висновку творчої роботи послідовно викладаються отримані результати, звертається увага і робляться висновки щодо досягнення мети і виконання поставлених завдань, дається чітка оцінка повноти рішення завдань, також описується підтвердження висунених гіпотез.

У Висновках творчого проекту обов'язково дається самооцінка учнем виконаної ним роботи.
Висновки можуть містити рекомендації учня щодо конкретного використання результатів роботи, певну економічну, наукову або соціальну значущість проекта.

У разі, якщо у творчої роботи є перспектива розширення та продовження дослідження, можна вказати у Висновках ці шляхи подальшого дослідження теми, а також конкретні завдання, які належить при цьому вирішити.

Висновки мають бути написані чітким, лаконічним та зрозумілим стилем.
Важливо написати, що Ви зробили і до яких висновків дійшли в результаті виконаної роботи.

Важливо, щоб висновки у Підсумку творчого проекту відповідали завданням (задачам), поставленим у Вступі творчого проекту, згідно плану творчого проекту учнівської роботи.

По тому, як грамотно написано Підсумок (Висновки), судять про Ваше уміння узагальнювати, виділяти те головне та суттєве, що досягнуто в результаті проведеної роботи.

Об'єм Висновків - 1-1,5 сторінки.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку "Висновки до творчого проекту", скопіюйте і встановіть у себе на сайті, у блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="http://obuchonok.com.ua/visnovki" target="_blank">Висновки до творчого проекту</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/visnovki]Висновки до проекту[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика