Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з географії

Ця сторінка представляє дослідницькі міні-проєкти з географії учнів 6, 7 і 8, а також проєкти 9, 10 і 11 класів шкіл України на різні теми, в тому числі про казкову географію та географію чисел, про географію села і водні ресурси. Цікавими є роботи про географію у купюрах і футболі, про захоплюючі дослідження вулканів, річок та гір, географію материків та океанів, континентів і інших прекрасних місць планети.

Різноманітні індивідуальні науково-дослідницькі роботи з географії дають можливість учням 6, 7 і 8, старшокласникам 9, 10 і 11 класів розглянути історію виникнення та становлення науки географії, в роботі над дослідницькими проєктами досліджувати природу таких явищ, як вітер і смерч, ураган, злива і град. В проєктній і дослідницькій діяльності з географії учні вивчають проблеми екології та аграрної промисловості, роль корисних копалин в економіці України, аналізують топоніми і встановлюють взаємозв'язок географії і української мови, живопису і професій.

8 (2) 9 (2) 11 (1) 10 (1)

Тематика:
Автор:
Посунько Роман Максимович

У дослідницькому проєкті з географії на тему "Енергозбереження у побуті" учень 9 класу дізнався про розумне використання електричних приладів і показав, що енергозбереження допомагає природі та бюджету її споживачів.

Тематика:
Автор:
Білозерський Борис

Цікава дослідницька робота на тему "Снігова людина – пілот НЛО?" представляє дослідження учня 8 классу з географії, у рамках якого він дізнався, чи є легенда про снігову людину вигадкою, чи вона дійсно існує.

Тематика:
Автор:
Кошка Альона Олексіївна

Науково-дослідницька робота з географії на тему "Геоекологічний стан земель балки Велика Калга" представляє дослідження учениці 9 классу школи, у рамках якого вона навела загальну фізико-географічну характеристику балки Велика Калга.

Тематика:
Автор:
Кузюра Олег

Пошуково-дослідницька робота з географії на тему "Міфічна сила води" - особливості водних ресурсів рідного краю. Річка Вільшанка" демонструє дослідження учня 8 класу щодо з'ясування характеристики води у водних ресурсах свого краю.

Тематика:
Автор:
Діденко Тетяна

Пошуково-дослідницька робота (проєкт) на тему "Географія рідного села" представляє дослідження учениці 11 классу, у рамках якого дізналася про географічне положення, природні ресурсі, флору і фауну рідного села Постолівка, що на Поділлі.

Тематика:
Автор:
Голєва Ліна Юріївна

Опублікована експериментально-дослідницька робота (проєкт) з географії, що проведена у 10 класі, показує вплив погодно-кліматичних умов на самопочуття та здоров’я людини, визначає рівень метеочутливості у людей різного віку.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика