Публікація на сайті

Дослідницькі роботи і проекти з географії

Ця сторінка представляє навчальні міні-проекти і дослідницькі проекти з географії учнів 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класу шкіл України про казкову географію та географію чисел, готові роботи про географію у купюрах і Олімпійські ігри, географію футболу і мого міста, про захоплюючі дослідження вулканів, річок і гір, географію материків та океанів, континентів і прекрасних місць нашої планети.

Готові навчальні науково - дослідницькі роботи з географії дають можливість учням 5, 6, 7, 8, 9, 9, 10 і 11 класів розглянути історію виникнення та становлення науки географії, у рамках проектів досліджувати природу таких явищ, як вітер і смерч, ураган, злива і град, вивчати проблеми екології та аграрної промисловості, роль корисних копалин в економіці України, аналізують топоніми і встановлюють взаємозв'язок географії та української мови, живопису і професій.

водні ресцрси
Предмет: Географія
Автор проекту: Кузюра Олег

Учнівський дослідницький проєкт з географії на тему "Водні ресурси рідного краю. Річка Вільшанка" демонструє в роботі дослідження автора щодо з'ясування характеристики води у водних ресурсах рідного краю.


калга
Предмет: Географія
Автор проекту: Кошка Альона Олексіївна

Дослідницький міні-проект з географії на тему "Геоекологічний стан земель балки Велика Калга" представляє дослідження учениці 9 классу школи, у рамках якого вона навела загальну фізико-географічну характеристику балки Велика Калга.


снігова людина
Предмет: Географія
Автор проекту: Білозерський Борис

Готовий міні-проєкт з географії на тему "Снігова людина – пілот НЛО?" представляє дослідження учня 8 классу школи, у рамках якого він дізнався, чи є легенда про снігову людину вигадкою, чи вона дійсно існує.


кліматичні умови та самопочуття
Предмет: Географія
Автор проекту: Голєва Ліна Юріївна

Учнівський дослідницький проект з географії на тему "Вплив погодно-кліматичних умов на самопочуття і здоров'я людей" досліджує вплив факторів погоди та кліматичних умов на самопочуття та здоров’я людини, визначає рівень метеочутливості у представників різних вікових категорій.


рідне село
Предмет: Географія
Автор проекту: Діденко Тетяна

Дослідницький міні-проект з географії на тему "Географія рідного села" представляє дослідження учениці 11 классу школи, у рамках якого вона дізналася більше про географічне положення, природні ресурсі, флору і фауну рідного села Постолівка, що на Поділлі.


Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика