Оголошення

Дослідницька робота "Снігова людина - пілот НЛО?"

| nikolay
Снігова людина – пілот НЛО
Тематика:
Автор роботи:
Білозерський Борис
Керівник:
Озарчук Андрій Валерійович
Навчальний заклад:
Мащанський ліцей Малолюбашанської сільської ради
Клас:
8

Дуже цікавою виявилась дослідницька робота (проєкт) на тему "Снігова людина - пілот НЛО?", яка є дослідженням учня 8 классу з географії, в якому розглядається гіпотеза реального існування снігової людини. Автор роботи знаходить довідкову інформацію, завдяки якій створює словесний портрет снігової людини.

Докладніше про роботу:

У дослідницькому проєкті з географії про снігову людину – пілот НЛО учень 8 класу дає пояснення терміну "снігова людина", та розповідає, де і за яких обставин була помічена снігова людина, як вона виглядала і як себе поводила. Автор міні-проєкту про снігову людину розповідає історю відомого в США дослідника бігфутів Едварда Білека, який припустив можливий зв'язок снігової людини з НЛО.

Сама дослідницька робота про існування снігової людини, яка може бути пілотом НЛО з іншої планети, включає в себе цікаву інформацію щодо пошуків снігової людини Луїсом Керком, а також Елеонором Багсоном. До цього учень 8 класу додав ще й опис випадків, пов'язаних з сніговою людиною, на Алясці та у Латинській Америці.

Зміст

Вступ
1. Зустріч із «ведмедем».
2. Історія Луїса Керка.
3. Випадки на Алясці та у Латинській Америці.
4. Історія Елеонор Багсон.
5. Цікавий лист.
Висновки
Список використаних джерел

Вступ

«Снігова людина» – людиноподібна істота, що імовірно зустрічається у високогірних або лісових районах Землі. Існує думка, що це реліктовий гомінід, тобто ссавець, що належить загону приматів і роду людина, що збереглося до наших днів з часів предків людини. Шведський натураліст Карл Лінней позначив його як Homo troglodytes (людина печерна).

Снігова людина в Україні

Згідно гіпотезам, «снігові люди» відрізняються від людини щільнішим складанням, загостреною формою черепа, довшими руками, короткою шиєю і масивною нижньою щелепою, відносно короткими стегнами. Мають волосяний покрив по всьому тілу чорного, рудого або сивого кольору. Обличчя темні, а на голові волосся довше, ніж на тілі. Вуса і борода дуже рідкісні і короткі. Мають сильний неприємний запах. Пересуваються на ногах, добре лазять по деревах.

Передбачається, що гірські популяції "снігових людей" живуть в печерах, а лісові будують гнізда на гілках дерев.

Який може бути зв’язок між сніговою людиною і НЛО? Це питання напевно викличе обурене «пирхання» у справжніх криптозоологів, і їх відповідь буде категоричною і однозначною - ніякого! Однак існують люди, які стверджують протилежне, і треба хоча б прислухатися до їхніх аргументів і спробувати розібратися, чи є в них хоч якесь раціональне зерно.

1. Зустріч із «ведмедем»

Відомий в США дослідник бігфутів Едвард Білек впевнений, що причина невловимості снігової людини криється в його безпосередньому зв’язку з феноменом НЛО. Вперше Білек зустрівся з об’єктом своїх досліджень більше 30 років тому в Канзасі, коли був ще студентом-медиком. З групою своїх однокурсників Едвард вирушив у похід. Перед сном, вже пізно ввечері, Білек відійшов за потребою на кілька десятків метрів від табору і раптом побачив серед дерев величезний смутний силует якоїсь істоти.

Звичайно, першим ділом він подумав, що це ведмідь. Хтось розповідав йому про те, як ведмеді обов’язково починають переслідувати втікаючих людей, тому Білек, незважаючи на страх, не кинувся бігти, а залишився стояти на місці. Але це його не врятувало, звір невблаганно почав наближатися. Відблиски багаття, що горіло в таборі, незабаром дозволили юнакові більш-менш розглянути істоту, що наближається. Це був не ведмідь, а якась пекельна суміш людини і мавпи!

Снігова людина на кадрі дослідника з США Едварда Білека

«Істота була приблизно два метри ростом, - згадував потім Білек. - Темна густа шерсть повністю покривала його тіло. Коли я придивився, мене вразив вираз його обличчя. Я зрозумів, що переді мною зовсім не тварина, так як погляд у дивного створіння був осмислений і як би «вивчаючий». Поки Білек і бігфут розглядали один одного, хлопці в таборі стривожилися довгою відсутністю Едварда і пішли його розшукувати. Голоси і шум кроків, мабуть, налякали загадкову істоту, воно різко розвернулася і розтанула в темряві.

Ця зустріч настільки вразила Едварда, що, навіть ставши лікарем, він весь свій вільний час присвячував дослідженню феномена снігової людини. Йому вдалося зібрати великий фактичний матеріал про бігфутів, на підставі якого він зробив досить незвичайний висновок: поява гоміноїдів якимось чином пов’язана з ... НЛО.

2. Історія Луїса Керка

Особливо вразив його випадок, про який Білека повідомив його знайомий Луїс Керк, власник невеликої гірської турбази. По телефону Керк розповів, що бачив справжню літаючу тарілку, яка, за його словами, «десантувала» бігфута на землю. Сталося це рано вранці, Луїса розбудив несамовитий гавкіт собак.

Він виглянув у вікно і побачив, що над лісом завис плоский сріблястий диск. З боку НЛО доносився дивний звук, що нагадує зумер. Повисівши недовго, диск випустив два яскравих промені: один вгору, інший вниз. Керку здалося, що в світлі нижнього променя промайнув якийсь довгастий предмет, що впав на землю. Потім НЛО піднявся вище над лісом і, миттєво набравши швидкість, зник в небі.

Снігова людина з історії Луїса Керка

Відчуваючи докори цікавості, Луїс не довго боровся зі спокусою дізнатися, що за «посилка» впала в ліс. Прихопивши на всякий випадок рушницю, він разом з собакою попрямував на її пошуки. Собака вела себе незвично, вона, заливаючись гавкотом, буквально тягла господаря в сторону лісу.

Довго шукати йому не довелося. Незвичайний круг, немов випаленої трави і рослинності, однозначно говорив, що саме в цьому місці зависало НЛО. Поруч з колом Керк виявив якісь уламки. Щось, що нагадує циліндр, розвалилося на шматки при ударі об землю, а від цих уламків в ліс вели сліди. Взявши напоготові рушницю, Луїс пішов по слідах і через кілька метрів на невеликій галявині з м’яким грунтом побачив чіткий відбиток величезної босої людської ступні.

Слід снігової людини Сліди снігової людини

Переслідувати володаря такої «витонченої ніжки» Керк не ризикнув, повернувшись на базу, він зателефонував Білеку і в Американську уфологічну асоціацію. Уфологи, без сумніву, виявилися на прослуховуванні, так як на місце події першими прибули військові, які оточили прилеглий до турбази ліс.

Звичайно, після їх «підчистки», крім випаленого кола, в лісі нічого не залишилося. Хоча офіцери, які допитали Керка, строго заборонили йому розповідати про подію, відомості про яку вже стали надбанням дослідників. Але, на жаль, обстеживши через два дні це місце, вони нічого не знайшли.

3. Випадки на Алясці та у Латинській Америці

В архіві Білека є дуже цікаві випадки, пов’язані з НЛО. Один з них стався на Алясці, в лісах поруч з невеликим містечком Скрембел.

Місцеві жителі тут ніколи не сумнівалися в реальному існуванні бігфута, так як багато мисливців або зустрічали цю істоту, або бачили його сліди. Житель Скрембела Пітер Доре якось на полюванні несподівано побачив у кущах здоровенну покриту шерстю людину. З переляку він хотів у неї вистрілити, але тут «його голову щось здавило». Біль був настільки сильним, що Пітер, впустивши рушницю і обхопивши голову руками, впав.

Катаючись від болю по землі, він помітив у декількох десятках метрів над собою помаранчеву кулю близько десяти метрів в діаметрі. Шар світився якимсь пульсуючим світлом. Побоюючись нападу дикої людини, Доре подивився в його бік, бігфут як і раніше стояв у кущах, він пильно дивився на НЛО. Коли куля з величезною швидкістю злетіла у небо і зникла, гоміноїд розвернувся і швидко пішов у глиб лісу.

У Латинській Америці деякі уфологи впевнені, що між НЛО і конгодріло (одне з місцевих назв снігової людини) існує якийсь зв’язок. Часто зустрічі людей з цими загадковими істотами передувало спостереження НЛО. Уфологи кажуть про випадки, коли конгодріло бачили поруч з енлонавтами, спостерігали гоміноїдів також поблизу літаючих тарілок, що приземлилися.

Розповідають і про зовсім фантастичні випадки. Одного разу «волосатика» бачили летючим в прозорій світній помаранчевій кулі. Був випадок, коли літня жінка, що вийшла у двір через шалений гавкіт собак, побачила на верхівці пальми кудлату мавпоподібну людину, яка при її появі раптом перетворилася на світну помаранчеву кулю, яка зникла в небі.

4. Історія Елеонор Багсон

Один з останніх випадків, який, на думку Білека ще більше схиляє чашу терезів на користь його гіпотези, стався з Елеонор Багсон.

Снігова людина з історії Елеонор Багсон

Пізно ввечері молода жінка їхала по шосе, раптом вона помітила високо над дорогою кулю, що світиться, яка повільно наближалася, збільшуючись у розмірах. Несподівано у машини заглух двигун (типове явище при зближенні автомобілів з НЛО), намагаючись завести машину, Елеонор вже не дивилася в небо, їй було не до дивного об’єкта.

Коли її спроби не увінчалися успіхом, дівчина вийшла на дорогу, ось тут-то вона і почула дивний дзвінкий звук. Здавалося, разом з цим звуком в її грудях наростав і льодовий страх, який миттєво перейшов в самий справжній жах, коли вона помітила, що по дорозі до неї йде істота. Гігантська, під 2,5 метра ростом, заросле волоссям людиноподібне створіння було зовсім поруч, у паніці Елеонор заметушилася, закричала, спробувала знову залізти в машину. Проте монстр пройшов мимо, не звернувши на неї ніякої уваги. Незабаром над ним зависла палаюча куля, стався спалах, від якого дівчина заплющила очі. Відкривши їх, вона не побачила ні чудовиська, ні НЛО.

Без сумніву, якийсь зв’язок між НЛО і сніговою людиною існує. Звичайно, думка Едварда Білека, що гоміноїди є прибульцями з космосу, явно веде нас в область чистої (не наукової!) фантастики. Треба спробувати знайти якесь більш правдоподібне пояснення.

Цікавий лист

Шукаючи матеріал про бігфута в мережі Інтернет, випадково було знайдено вкрай цікавий лист від В. Чекулаєва, який у середині 70-х років ХХ ст. особисто спостерігав снігову людину і зробив з цієї зустрічі дуже незвичайні висновки. Ось його лист: «Коли я читаю повідомлення про появу снігової людини, Нессі або НЛО, мені завжди приходить в голову один спогад. Було це взимку з 1975 по 1976 рік. Я служив у військах ППО. Точно не буду називати місце, просто в надії, що там ще хтось до цих пір стоїть на захисті Батьківщини. Скажу тільки, що було це на північному заході СРСР.

Я навесні вже збирався додому і, хоч до служби на бойовому чергуванні всі, незалежно від терміну служби, ставилися досить сумлінно, у вільний час іноді міг собі і розвагу дозволити. Кілометрів за три від нас було селище, куди ми іноді ходили на танці (у звільнення, а частіше в самоволку). В ту ніч після відбою ми втрьох, попередньо випрасувавшись і вичистившись, якраз туди і прямували.

Йти треба було по стежині через ліс (і не який-небудь незайманий, глухий, а просто через рідколісся, яке і лісом можна назвати тільки умовно). Було тихо, тільки сніг хрустів під ногами. В одного з нас в руках був ліхтарик. І раптом абсолютно несподівано позаду ми почули шум (не кроки, а саме незрозумілий шум). Ми зупинилися, і мій товариш посвітив ліхтариком у темряву. Те, що ми побачили, особисто мене (та й інших теж) повалило в панічний жах. На стежці в десяти кроках від нас металася дивна істота.

Ліхтар на цій відстані ледь-ледь розсіював темряву, але я все ж побачив величезну мавпу (або оброслу шерстю людину високого зросту). Руда кудлата шкура, дуже довгі руки і зовсім короткі (або криві?) ноги. Мабуть, нічого більше я не розглянув.

Страх ... Він відбувався, по-моєму, не від побаченого, а зсередини - ніби в шлунку з’явився шматок льоду. Це ж відчули і мої друзі. У всякому разі, ми кинулися бігти, не розбираючи дороги, по снігу і заметах. А істота ця нас не переслідувала і взагалі ніякої агресивності не проявила. Більше того, чомусь нам здалося, що вона сама була в паніці (це ми вже потім обговорювали).

Ми прийшли до тями вже далеко від того місця, навіть не знали, куди нас занесло. Ні про які танці уже й мови бути не могло. Ми вийшли з лісу, де зметикували, в якій стороні частина і пішли туди. Вже на підході до частини ми зрозуміли, що щось сталося: незвичайне світло, якийсь шум (для нічного часу це було нехарактерно). На КПП йти, звичайно, було не можна. Перелізли через паркан, але й це не допомогло. У частині була оголошена бойова тривога (не навчальна, а справжня!), Нашу відсутність було виявлено.

Але найголовніше ось що - над Петрозаводськом було виявлено неопізнану ціль (НЛО - іншими словами). Це й було причиною бойової тривоги. Це, власне, і все, що мені відомо. Знаю, що скінчилося все просто нічим – об’єкт зник. А нас трьох прямо зі штабу відправили на гауптвахту. В результаті 10 діб відсидів, личок позбувся і останні півроку провів на земляних роботах (був у нас такий «штрафний» взвод).

НЛО над Петрозаводськом

Про своє «видіння» ми нікому не розповідали, але згадували про нього часто. Дивний збіг: НЛО в небі і одночасно снігова людина в лісі. Причому зауважте, перелякана снігова людина! Мимоволі напрошується думка: можливо, і те, і інше - ланки одного ланцюга? А що якщо припустити, що сталося якесь викривлення, зміщення часу. І в одному просторі виявилися космічний корабель з майбутнього і людина-мавпа з далекого минулого. І це пояснить всі загадки!»

Висновки

Наприкінці дослідницької роботи на тему "Снігова людина - пілот НЛО?" можна сказати, що ось і цілком розумне пояснення! До речі, існує гіпотеза, що на НЛО нас відвідують з майбутнього наші дуже далекі нащадки. Вчені, які спробували уявити, як виглядатиме людина через кілька тисячоліть, дійшли висновку, що у неї буде маленький зріст, кволе тільце і здоровенна голова. Разюча подібність з описами так званих прибульців!

Якщо люди майбутнього насправді навчилися «пробивати» коридори в часі, то побічним ефектом від подорожей їх кораблів цілком можуть бути переміщення з минулого наших далеких мавпоподібних предків.

Ну а якщо на літаючих тарілках не наші нащадки, а справжнісінькі космічні прибульці? НЛО при переміщенні біля земної поверхні цілком можуть викликати «пробої» у часі, а в результаті і появу різних монстрів, в тому числі і древніх гоміноїдів.

Є надія, що криптозоологи після низки виступів авторитетних військових і вчених не будуть заперечувати реальності самого феномену НЛО. Тоді, мабуть, найбільш просте пояснення зв’язку снігової людини і НЛО. Так, реліктовий гоміноїд насправді з давніх часів існує паралельно з людиною розумною.

Прибульці, як відомо від численних викрадених ними людей, посилено займаються якимись генетичними експериментами. Звичайно, для них вкрай цікавим об’єктом для дослідів стала і снігова людина. Вони, як і людей, викрадають реліктових гоміноїдів, а після експериментів, відбору потрібного їм біологічного матеріалу повертають їх на землю. Ось так і виходить, що снігову людину часто бачать або поруч з НЛО, або після його появи.

Для створення цього навчального дослідницького проєкту на тему "Снігова людина - пілот НЛО?" було використано джерела мережі Інтернет: x-files.org.ua, ufodos.org.ua та інші сайти про снігову людину.

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна