Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з англійської мови

Учням пропонуються для перегляду дослідницькі проєкти і міні-проєкти з англійської мови, які написані дітьми 2, 3 і 4, 5 і 6 класів, а також учнями 7, 8 і 9, 10 і 11 класів школи. Роботи на різні теми, в деяких вивчаються запозичення в англійській і українській мові, модні скорочення, молодіжний сленг та ідіоми, в деяких розглядається англійська мова, як глобальна мова спілкування. Цікавими є проєкти про шкільну газету на англійській мові, про британські магазини і місто Київ, про англіцизми, переклад, а також традиції і звичаї проведення свят у різних країнах.

Учням 2, 3 і 4, 5 класів, школярам 6, 7 і 8, 9 і 10 (11) класів можна ознайомитися з індивідуальними науково-дослідницькими роботами з англійської мови про свій клас, погоду і пори року, мою сім'ю і улюблену страву. Популярними є готові дослідницькі роботи (проєкти) про англійську мову і переклад, про кімнатні рослини і домашніх тварин. Цікаві проєктні роботи учнів про англійські свята, роботу і іграшки, про Україну і свій дім, день народження і літо, роботи про визначні пам'ятки Великобританії.

9 (2) 11 (1) 5 (1)

Автор:
Коломиц Микола Сергійович

Цікаво переглянути дослідницький проєкт учня 9 класу на тему "Ірландія: особливості мови та культури", який спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію Ірландії та особливості мови в цій країні.

Автор:
Чибісов Микита Владиславович

У дослідницькій роботі та проєкті з англійської мови "Діалекти в англійській мові" автор вивчив особливості основних діалектів англійської мови, встановив сферу їх використання та встановив значущість знання діалектів англійської мови.

Автор:
Захрутдінова Діана Ільдарівна

У дослідницькій роботі, проєкті з англійської мови "Новий рік в англомовних країнах" автор дізналася про подібності та відмінності в традиціях, особливостях святкування нового року в англомовних країнах.

Автор:
Маслов Валентин

Науково-дослідницька робота (проєкт) з англійської мови «Абревіатура як лінгвістична особливість on-line спілкування» ставить питання про відокремлення великої кількості сформованих лексичних одиниць іноземної мови у Інтернет-спілкуванні.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика