Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Дослідницькі роботи і проекти з англійської мови

Вашій увазі пропонуються міні-проекти і дослідницькі проекти з англійської мови, які написані учнями 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класу і в яких вивчаються запозичення в англійській і українській мові, модні скорочення, молодіжний сленг, ідіоми, розглядається англійська мова як глобальна мова спілкування. Цікавими є проекти про шкільну газету на англійській мові, про британські магазини і Київ, про англіцизми, переклад, а також традиції і звичаї проведення свят у різних країнах.

Учням 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 і 11 класів можна ознайомитися з готовими науково - дослідницькими роботами з англійської мови про свій клас, прогноз погоди, улюблений час і пори року, з проектами про англійську мову, мою сім'ю, улюблену страву і їжу, про англійський переклад, кімнатні рослини і домашніх тварин. Інтерес викликають проекти з англійської мови про свята, роботу та мої іграшки, про моє місто і дім, день народження і літо, роботи про визначні пам'ятки Великобританії.

75710a657b437dbda49a5d1ff01e9a79.jpg
Автор проекту: Панібратенко Анна Сергіївна

У даному дослідницькому проекті з англійської мови "Вплив англіцизмів на сучасний український молодіжний сленг" вивчається вплив іноземних слів на сучасну українську молодіжну мову. Автор розглядає молодіжну мову, яка наповнена лексемами запозиченими з англійської мови.


On-line спілкування
Автор проекту: Маслов Валентин

Науково - дослідницька робота з англійської мови «Абревіатура як лінгвістична особливість on-line спілкування» ставить питання про відокремлення великої кількості сформованих лексичних одиниць іноземної мови у Інтернет-спілкуванні. Специфічні лексичні скорочення поширені не тільки серед носіїв мови.


макдоналдс
Автор проекту: Кузьмич Ніна Олександрівна

У даному дослідницькому проекті з англійської мови "Імперія Макдоналдс і ми" вивчається історія становлення імперії Mcdonald''s в світі, в тому числі і в Україні. Автор розглядає перфоменс цього закладу, вивчаючи його історію, а також за допомогою опитування молоді.


Статистика