Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з іноземної мови

Учням пропонуються для перегляду дослідницькі проєкти і міні-проєкти з англійської мови, які написані дітьми 2, 3 і 4, 5 і 6 класів, а також учнями 7, 8 і 9, 10 і 11 класів школи. Роботи на різні теми, в деяких вивчаються запозичення в англійській і українській мові, модні скорочення, молодіжний сленг та ідіоми, в деяких розглядається англійська мова, як глобальна мова спілкування. Цікавими є проєкти про шкільну газету на англійській мові, про британські магазини і місто Київ, про англіцизми, переклад, а також традиції і звичаї проведення свят у різних країнах.

Учням 2, 3 і 4, 5 класів, школярам 6, 7 і 8, 9 і 10 (11) класів можна ознайомитися з індивідуальними науково-дослідницькими роботами з англійської мови про свій клас, погоду і пори року, мою сім'ю і улюблену страву. Популярними є готові дослідницькі роботи (проєкти) про англійську мову і переклад, про кімнатні рослини і домашніх тварин. Цікаві проєктні роботи учнів про англійські свята, роботу і іграшки, про Україну і свій дім, день народження і літо, роботи про визначні пам'ятки Великобританії.

9 (1)

Автор:
Коломиц Микола Сергійович

Цікаво переглянути дослідницький проєкт учня 9 класу на тему "Ірландія: особливості мови та культури", який спрямованний на те, щоб дізнатися більше про історію Ірландії та особливості мови в цій країні.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика