Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Я досліджую світ 2 клас

4 (16) 2 (10) 3 (8) 1 (3)

Автор:
Руденко Злата

У представленому дослідницькому міні-проєкті з "Я досліджую світ" на тему "На крилах весну принесли лелеки" учениця 2 класу початкової школи з'ясовує умови життя лелек та вплив діяльності людини на їх чисельність.

Автор:
Федорчук Наталія

У дослідницькому міні-проєкті на тему «Вуса, лапи і хвіст, або Що хоче сказати нам кішка?» з предмету "Я досліджую світ" учениця 2 класу початкової школи вивчає цікавий світ кішок. Досліджує сигнали тіла і поведінки домашнього улюбленця.

Автор:
Дудар Денис Михайлович

Представлений дослідницький проєкт з "Я досліджую світ" на тему "Чипси: ласощі чи отрута?" присвячений дослідженню шкідливих речовин, що містять у собі чипси різних виробників та пошуку рецепту приготування чипсів вдома.

Автор:
Коротка Варвара Олександрівна

Запропонований дослідницький міні-проєкт на тему "Допитливе звірятко - білочка" містить повний опис такого звірятка, як білочка і в рамках курсу "Я досліджую світ" у 2 класі з'ясовує, чи всі історії про білочок є правдивими.

Автор:
Потапов Дмитро

У даному дослідницькому проєкті на тему "Втрачений світ динозаврів" учень 2 класу, вивчаючи предмет "Я досліджую світ" в початковій школі, виявляє унікальні особливості динозаврів і досліджує причини їх вимирання.

Автор:
Жора Микита

Дослідницька робота (проєкт) з "Я досліджую світ" розкриває питання "Чи можливе життя людини на планетах Сонячної системи?" та дозволяє учню 2 класу виконати аналіз інформації, розглягути будову Сонячної системи і вивчити її складові.

Автор:
Полякова Ксенія

Вміст дослідницького міні-проєкту на тему "Дощовий черв'як" з предмету "Я досліджую світ" у 2 класі відображає роль дощових черв'яків в житті людини та природи. Учениця дізнається хто такі черв'яки і як вони виглядають, де мешкають і як пересуваються.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика