Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Я досліджую світ 1 клас

4 (17) 2 (10) 3 (9) 1 (3)

Автор:
Часова Ганна Денисівна

У рамках роботи над дослідницьким міні-проєктом на тему "Що таке мікрозелень і з чим її їдять" з предмету "Я досліджую світ" учениця 1 класу простежила весь процес вирощування мікрозелені від посіву до зрізу.

Автор:
Учні 1 класу

У дослідницькому проєкті «Первоцвіти нашої місцевості» учні 1 класу наводять інформацію про першоцвіти, що ростуть в України, дають їх характеристику, проводиться соціологічне опитування і дослідження серед учнів початкових класів.

Автор:
Чернявська Аліна

Учнівський дослідницький міні-проект з природознавства на тему "Портрет суниці" розповідає історію походження суниці, описує зовнішній вигляд суниці, та місця, де вона зростає найкраще за все. Автор докладно описує усі види суниці.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна