Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з біології 11 клас

9 (14) 7 (5) 10 (5) 11 (5) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Грицина Анастасія

Науково-дослідницька робота (проєкт) з біології про вплив щільності популяції плодової мушки на плодючість самок, що проведена в 11 класі, визначає характеристики популяції плодових мушок дрозофіл та фактори впливу.

Тематика:
Автор:
Ващук Олена

У дослідницькій роботі (проєкті) з біології на тему "Болота України та необхідність їх збереження" учениця 11 класу вивчає походження та поширення боліт, визначає типи боліт і болотних мікроландшафтів, підіймає питання збереження боліт.

Тематика:
Автор:
Дьяков Максим Олегович

У своїй дослідницькій роботі (проєкті) з біології учень 11 класу визначає таксономічний статус кримської популяції жабоп’явки алжирської, вивчає положення виду та робить висновки щодо його ролі в природних екосистемах.

Тематика:
Автор:
Ярохович Ірина Юріївна

Виконуючи в 11 класі науково-дослідницьку роботу (проєкт) з біології (фізики), учениця вивчає негативний вплив комп’ютера на загальний стан організму людини, таким чином аналізує екологічну проблему впливу комп’ютерів на здоров'я людини.

Тематика:
Автор:
Шкилюк Юлія Василівна

Науково-дослідницька робота (проєкт) з біології на тему "Йододефіцитні захворювання – смертельна  загроза людству" спрямованний на вивчення небезпечності йододефіцитних захворювань та їхньої профілактики.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна