Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з біології 10 клас

9 (14) 10 (5) 11 (5) 7 (5) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Полякова Ольга

Ученицею 10 класу проведено науково-дослідницьку роботу (проєкт) з біології на тему "Брекет-системи", де досліджуються показання для встановлення, види та особливості догляду за брекетами, а також проводить анкетування з результатами.

Автор:
Демниченко Анна Олександрівна

Ученицею 10 класу проведено екологічну науково-дослідницьку роботу з біології на тему "Готелі" для корисних комах - один з шляхів збереження біорізноманіття та підтримки природних процесів у довкіллі", яка предствлена до перегляду.

Тематика:
Автор:
Дьяков Максим Олегович

В запропонованій науково-дослідницькій роботі з біології учнем 10 класу здійснюється дослідження і вивчення фізичної працездатності студентів з різними рівнем рухової активності, виявляються фактори, які впливають на працездатність.

Тематика:
Автор:
Щербак Віталій Олегович

У дослідницькому проєкті з біології на тему "Раковинні амеби акваріумів та інших штучних водойм міста Харкова" учень 10 класу досліджує морфологію, фізіологію та екологію раковинних амеб у акваріумах та штучних водоймах Харкова.

Тематика:
Автор:
Стельмах Марія

У представленому дослідницько-екологічному проєкті з біології на тему "Алергія: причини, симптоми і профілактика" учениця 10 класу вивчає питання захворювання людини - алергії, з яким треба бути знайомим і вміти поводити під час алергічних приступів.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна