Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з Пізнаємо природу 6 клас

6 (10) 5 (7)

Автор:
Агаєва Нармін

Експериментально-дослідницька робота на тему "Вирощування саджанців персика", яка виконана з предмету "Пізнаємо природу" (біологія), спрямована на вивчення вирощування саджанців персика у домашніх умовах, враховуючи клімат.

Автор:
Орлов Артемій

У своєму міні-проєкті на тему "Рослини хижаки" з курсу "Пізнаємо природу» у 6 класі я спробую вивчити таємничий світ хижих рослин, взнати, як відбувається процес полювання комахоїдних рослин, проведу спостереження за хижими рослинами.

Автор:
Цибулько Владислава

У представленій дослідницькій роботі на тему "Аптека у нас під ногами" учениця 6 класу визначає лікарські рослини, які ростуть на території с. Хлібодарівка, знайомиться з їх лікувальними властивостями при лікуванні різних захворювань.

Автор:
Пустюльга Кіра

У дослідницькому проєкті (роботі) з курсу Пізнаємо природу на тему «Вплив вітамінів та стимуляторів на ріст рослин» учениця 6 классу вивчає зміни розвитку молодої рослини квасолі та вплив вітаміну В1 і стимулятору «Епін-екстра» на ріст рослини.

Автор:
Денесенко Лілія

У даному дослідницькому міні-проєкті на тему "Рослини-рекордсмени світу" учениця 6 класу розповідає про дивовижних представників рослинного світу планети Земля, виділяє врослин-рекордсменів за розміром та довжиною життя.

Автор:
Марія Козубенко

У своєму дослідницькому міні-проєкті на тему "Історія йогурта та його корисні властивості" учениця 6 класу вивчає питання про історію винаходження йогурту та особливості його впливу на організм людини, досліджує технологію вироблення йогурту.

Автор:
Шереш Вікторія

У дослідницькому проєкті на тему "Кімнатні рослини - живі фільтри" учениця 6 класу визначає різноманіття кімнатних рослин, які мають позитивний вплив на чистоту повітря та є корисними для людини. Робота виконана з курсу "Пізнаємо природу".


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика