Публікація на сайті

Аптека лікарських рослин
Тематика проекту: 
Біологія
Автор проекту: 
Цибулько Владислава
Керівник проекту: 
Цибулько Наталія Анатоліївна
Найменування навчального закладу: 
Хлібодарівський НВК «Загальноосвітній навчальний заклад I – III ступенів – дошкільний навчальний заклад» Чаплинської районної ради Херсонської області
Клас: 
7

У представленій дослідницькій роботі з біології на тему "Аптека у нас під ногами" автор визначає лікарські рослини, які ростуть на території с. Хлібодарівка, знайомиться з їх лікувальними властивостями при лікуванні різних захворювань. У проекті проводится опитування жителів с. Хлібодарівка з метою з'ясування, чи використовується «народна медицина» в даний час.

У даному дослідницькому проекті з біології на тему "Аптека у нас під ногами" учениця вивчає науково-популярну літературу з лікарських рослин, визначає місця зростання популярних у жителів лікарських рослин.


Авторська дослідницька робота з біології "Аптека у нас під ногами" виховує дбайливе ставлення до лікарських рослин, які зростають практично в нас під ногами, виховувує відповідальне ставлення до свого здоров'я.

Учнівський дослідницький міні-проект з біології "Аптека у нас під ногами" опублікований з метою поширення інформації про ефективність застосування лікарських трав для лікування різних захворювань серед населення.

Зміст

Вступ
1. Вивчення науково–популярної літератури.
2. Лікарські рослини моєї місцевості.
2.1. Ромашка лікарська.
2.2. Подорожник.
2.3. Коров’як скіпетровидний.
2.4. Грицики звичайні.
2.5. Пижмо звичайна.
2.6. Чистотіл.
2.7. Кропива дводомна.
2.8. Полин гіркий.
2.9. Кульбаба лікарська.
3. Використання лікарських рослин при лікуванні захворювань жителями с. Хлібодарівка.
4. Результати анкетування жителів с. Хлібодарівка.
5. Результати дослідницької роботи.
Висновки
Список літератури.

Вступ


Матеріали дослідницької роботи з біології "Аптека у нас під ногами" є стислим описом біологічного різноманіття найпоширеніших лікарських рослин на території села Хлібодарівки Чаплинського району.

Дослідницька робота виконана влітку.

Дані матеріали відображають велику кількість, коротку характеристику та застосування лікарської сировини рідного краю.

Мета проекту: визначити лікарські рослини, які ростуть на території с. Хлібодарівки, познайомитися з їх лікувальними властивостями при лікуванні різних захворювань.

Завдання роботи:

  1. вивчити науково-популярну літературу з даної проблеми;
  2. визначити місця зростання лікарських рослин;
  3. провести опитування жителів с. Хлібодарівка для того, щоб виявити, чи використовується «народна медицина» в даний час;
  4. виховувати дбайливе ставлення до запасів природної комори;
  5. розширити загальний кругозір однолітків, розвинути їх пізнавальну активність;
  6. виховувати активну життєву позицію та відповідальне ставлення до свого здоров'я.

Широкий український степ…

Може для когось – нічого особливого: сухі вітри, безжальне сонце, жовта трава… Але для мене – це незбагненно красиві, безкрайні простори, вкриті рослинами; палаючі різноманітними фарбами різнотрав’я; свобода…

Степ дивує і зачаровує погляд - безкінечний та прадавній… Він, здається, займає таке важливе місце з моєму житті тому, що тільки тут може виспівати себе зачарована українська душа…

Я закохана в цю природу, тому що моє невеличке але прекрасне і квітуче село Хлібодарівка - є частинкою Херсонських степів.

Я люблю сонце, чисте повітря, тому багато часу проводжу на вулиці, катаючись на роликах.

Мені здається, що це гарно впливає на стан здоров`я та зміцнює його. Коли людина здорова, у нєї гарний настрій, висока працездатність. Така людина повна сил, молодості і радості життя.

Якщо хочеш прожити довге, щасливе життя, треба вживати заходів до збереження свого здоров'я завчасно, не чекаючи, коли захворієш.

Наші предки завжди жили в злагоді з природою. Природа була для них Матір'ю, яка годувала, одягала, лікувала. Від багатьох хвороб вміли вони лікуватися травами, дбайливо збираючи і зберігаючи їх.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика