Оголошення

Лікарські рослини моєї місцевості. Ромашка лікарська

2. Лікарські рослини моєї місцевості

Зробивши екскурсію по околицях села Хлібодарівка, я дізналася, що багато лікарських рослин є бур'янами, які ростуть скрізь: біля доріг, у дворах будинків, в парках, уздовж каналів, на відкритій місцевості, тобто прямо «під ногами».

Я нарахувала понад 50 різних видів трав і рослин ( деякі з них я не змогла визначити) та понад 30, які володіють лікувальною силою. Потрібно тільки знати, яким чином вони можуть допомогти нам, і вміти правильно зібрати і заготовити їх. В цій роботі я представлю деякі види лікарських рослин та їх дію на організм людини.

2.1. Ромашка лікарська

Ромашка лікарськаРомашка не тільки одна з улюблених польових квітів у багатьох людей, а ще й лікарська рослина. Вона зростає скрізь – в парках, у дворах, на засмічених місцях, пустирях. У ромашки збирають кошики квіточок до того, як вони починають обсипатися.

Народні лікарі кажуть: «Якщо у когось в горлі болить, візьміть склянку молока, склянку води, дрібку сушеної ромашки і ложечку липового меду, змішайте всі компоненти, процідіть, остудіть (бо гарячим розчин приймати не можна) і пийте замість чаю».

Ромашку використовують при флюсах, зубному болі, для промивання гнійних ран, наривів, як примочку для очей. Роблять ванни при ревматичних болях. Настоєм ромашки миють волосся, щоб був красивий золотистий колір, а також використовують в косметології.

Перейти до розділів: 2.2, 2.3. Подорожник. Коров’як скіпетровидний

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика