Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з української мови 8 клас

8 (3) 10 (2) 9 (1) 11 (1)

Автор:
Богінська Діана Олександрівна

Готова учнівська дослідницька робота (проєкт) з української мови "Крилаті слова античного походження" розглядає поняття міф" та "крилаті слова", з'ясовує, звідкі вони прийшли у нашу мову та яке значення мають.

Автор:
Біцька Варвара Валеріївна

Представлена дослідницька робота (проєкт) з української мови "Суржик як соціолінгвістичний феномен у шкільному середовищі" є дослідженням учениці 8 класу з встановлення рівня вживання підлітками суржику у своєму мовленні.

Автор:
Чернова Мілена

Представлена дослідницька робота (проєкт) з української мови "Займенник у сфері ділового мовлення" є дослідженням учениці 8 класу ролі займенника у діловому устному спілкуванні та на письмі, у документах.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна