Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з української літератури 8 клас

9 (6) 8 (4) 11 (3) 10 (3) 6 (1)

Автор:
Карпенко Ніна

Робота над дослідницьким проєктом з української літератури на тему "Сергій Параджанов "Тіні забутих предків" пропонує ознайомитися з історією створення Сергієм Параджановим фільму за повісттю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків».

Автор:
Штогрин Христина

Запропонований дослідницький проект (робота) з української літератури на тему "Рослини – символи України" розглядає, які рослини протягом кількох століть залишаються символами України, та як вони увічнені у культурі нашого народу.

Автор:
Ульянич Аліна

Представлений дослідницький проєкт (міні-проєкт) з української літератури на тему "Музи великого генія Тараса Шевченко" є дослідженням впливу жінок на ліричну творчість Кобзаря. Автор з'ясовує, які жіночі імена увічнені у творчій спадщині генія.

Автор:
Гладій Ольга Олександрівна

Дослідницька робота (проєкт) з української літератури "Порівняння в «Зів'ялому листі» Івана Франка" є дослідженням вживання порівнянь у художньому мовленні, використання Іваном Франко порівнянь у творах збірки «Зів'яле листя».


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна