Оголошення

Обгрунтування вибору теми проекту

У процесі обгрунтування вибору теми проекту в розділі Вступ творчого проекту необхідно дати пояснення, чому саме цей творчий проект ви взяли для виконання.

Обгрунтування теми проекту або ще кажуть Обгрунтування доцільності проекту - це рівень його важливості в даний період часу і в даній ситуації для вирішення певної проблеми, питання або завдання.

Часто замість Обгрунтування теми творчого проекту вживають Актуальність проекту, яка показує затребуваність вивчення проблеми проекта, практичної і творчої реалізації її рішення.
Обгрунтування вибору творчої роботи учня - це доведення корисності проекту, пояснення необхідності та потрібності його виконання.

Обгрунтування доцільності проекту підвищує його значущість і дає можливість застосування на практиці розробки цієї роботи.
Запис обгрунтування творчого проекту (обгрунтування вибору моделі) є головною вимогою до будь-якої проектної роботи.

Приклади обгрунтування вибору теми проекту:

1. Обгрунтування вибору теми проекту "Ромашки за вікном"

Часто ми відчуваємо, що речі, виготовлені самостійно, приносять в наш дім красоту, затишок і теплоту. Щоб мати, заходячи у дім, таке почуття душі не завжди треба витратити багато коштів. Іноді, нам хочеться внести щось нове в життя та щоденний побут, щось свіже, оригінальне і не лише до своєї оселі чи кімнати, але й створити затишок і комфорт у класній кімнаті в рідній школі.
Але що можна вибрати для оформлення і створення затишку в класній кімнаті, де проводимо стільки часу? Звичайно, настінне панно.
Можна створити картину: соняшники у полі, ромашки за вікном, троянди, літній букет. Якій картині віддати перевагу. Роботі необхідно буде надати завершеності, отже оформити в рамку і повісити на стіну в класній кімнаті. Після довгих роздумів я вирішила виконати картину "Ромашки за вікном". Вона красива, яскрава, освіжить та надасть колорит кабінету.
Це краще рішення. Отже, я вирішили виконати роботу і вибрала картину "Ромашки за вікном".

2. Обгрунтування вибору теми проекту "Подих кольорів"

Я живу в дивовижній країні з назвою Україна, в якій живуть чудові і працьовиті люди, яка має неповторну природу і багата природними ресурсами. Різноманітність і пишність рослинного світу моєї країни дивує не лише українських поетів, письменників і художників, але й зарубіжних. Я з цікавістю відношуся до квітів і рослин, яскраві фарби кольорів привертають мою увагу і зачаровують. Я милуюся їх різноманітністю і чарівністю навесні, влітку та в холодний осінній день. Ось чому я вирішив з'єднати їх усіх разом за допомогою аплікації. Рослини, які я обрав, об'єднують різноманітні фарби, від них віє своєрідним теплом, світлом і радістю. У холодний зимовий день композиція ромашок нагадає мені про теплі, ясні дні та піднімить настрій мені і моїй мамі.

3. Обгрунтування вибору теми проекту "Глечик-трансформер".
Глечик - трансформер можна використати безпосередньо під фрукти, овочі, хліб, а також, як підставку під гаряче, або просто як елемент декору. Такий глечик дуже компактний, у разі потреби його можна легко скласти. У складеному стані він займає дуже мало місця.
У невеликому місті де я живу, немає можливості придбати такого глечика в крамниці, тому створення такого універсального глечика буде хорошим рішенням придбання його в подарунок.
Основні критерії на які я спирався при розробці:

  • Практичність
  • Міцність
  • Естетичність
  • Технологічність
  • Оригінальність форми
  • Доступність матеріалу
  • Можливість масового виробництва

У класі школи я провів опитування.
Яка модель глечика найоригінальніша та естетичніша?
Більшість голосів отримала модель глечика-трансформера і виконувати свій перший глечик я вирішив саме такий.

Якщо Ви бажаєте розмістити посилання на сторінку "Обгрунтування вибору теми проекту", скопіюйте і встановіть у себе на сайті, у блозі або форумі відповідний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="http://obuchonok.com.ua/obgruntuvannya" target="_blank">Обгрунтування теми творчого проекту</a>

Код посилання на форум:
[URL=http://obuchonok.com.ua/obgruntuvannya]Обгрунтування теми творчої роботи[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика