Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з хімії 9 клас

9 (5) 11 (3) 10 (3) 7 (3) 8 (1)

Тематика:
Автор:
Третьякова Юлія, Павлова Василіса

У навчальному дослідницькому міні-проєкті з хімії на тему "Хімія у книгах і серіалах" учениці 9 класу дізналися про хімічні реакції, вивчили ці реакції та власивості фосфору, а також перевірили хімічні реакції на достовірність.

Тематика:
Автор:
Коблицька Марія-Ангеліна Сергіївна

Дослідницька робота з хімії "Аналіз лікарських препаратів з вмістом органічних кислот" з 9 класу присвячена дослідженню органічних кіслот у лікарських препаратах. Проєкт пов’язаний з удосконаленням методів контролю якості ліків.

Тематика:
Автор:
Грицина Анастасія    

Учениця 9 класу виконала дослідницьку роботу (проєкт) з хімії, чим визначила вплив антропогенного чинника на чистоту води у річках міста Харкова. В роботі проведено фізико-хімічний аналіз проб води, визначено рівень органічного забруднення.

Тематика:
Автор:
учні 9 класса

У дослідницькому міні-проєкті з хімії на тему "Варіння мила в домашніх умовах" учні 9 класу з'ясовують принцип дії мила та вивчають технологію виробництва промислового і домашнього мила, втілюють навички миловаріння у життя.

Тематика:
Автор:
Кокотайло Христина

Запропонований дослідницький проєкт з хімії на тему "Цукор і цукрозамінник" присвячений дослідженню хімічного складу цукру та його впливу на організм людини, розгляду найпоширеніших натуральних та синтетичних цукрозамінників.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна