Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з хімії 7 клас

9 (5) 11 (3) 10 (3) 7 (3) 8 (1)

Тематика:
Автор:
Фисина Ангеліна

Виконуючи дослідницьку роботу (проєкт) з хімії на тему «Виявлення крохмалю у харчових продуктах», учениця 7 класу дізналася яким чином можна виявити крохмаль у продуктах харчування та провела експерименти, зафіксувавши результати.

Тематика:
Автор:
Васильчук Софія

В рамках предмету хімія учениця 7 класу виконала дослідницьку роботу з вирощування кристалів алюмокалієвих квасців та мідного купоросу, провела спостереження за їх розмірами і формою, визначила різновиди існуючих кристалів солей.

Тематика:
Автор:
Тимофєєва Дар'я

Запропонована дослідницька робота з хімії "Виготовлення парфумів у домашніх умовах" містить теоретичну базу щодо способів виготовлення парфумів, а також описує практичні досліди з виготовлення парфумів у домашніх умовах.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна