Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з хімії 11 клас

9 (5) 11 (3) 10 (3) 8 (1) 7 (1)

Тематика:
Автор:
Березуєва Ксенія Максимівна

У дослідницькій роботі та проєкті з хімії на тему "Шоколад: шкода чи користь?" учениця 11 класу вивчила історію виникнення шоколаду, визначила шкоду і користь шоколаду для здоров'я людини, а також норми вживання продукту.

Тематика:
Автор:
Білан Вікторія Вікторівна

У своїй науково-дослідницькій роботі з хімії на тему "Вплив синтетичних миючих засобів на здоров’я людиних" учниця 11 класу з'ясовує принцип впливу СМЗ на здоров’я людини, розглядає хімічний склад миючих засобів та їх токсичність.

Тематика:
Автор:
Дмитрук Лілія Станіславівна

Учениця 11 класу у дослідницькій роботі (проєкті) з хімії на тему "Дослідження екологічного, економічного та ефективного використання синтетичних миючих засобів" дізнається про різновиди пральних порошків та їх склад, визначає вигідний засіб.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика