Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з хімії 10 клас

9 (5) 11 (3) 10 (3) 7 (3) 8 (1)

Тематика:
Автор:
Кумаритова Вероніка

В процесі проведення дослідницької роботи над проєктом з хімії на тему «Глутамат натрію - причина харчової наркоманії» учениця 10 класу дізналася про види харчових добавок, про вплив харчових е-інгредієнтів на організм людини.

Тематика:
Автор:
Савченко Єлизавета Валеріївна

У науково-дослідницькій роботі з хімії на тему "Денатурація білків" учниця 10 класу з'ясовує фізико-хімічні властивості білків та спостерігає процес їхньої денатурації при нагріванні в різних середовищах. В проєкті виконується експерементальна частина.

Тематика:
Автор:
Синявський Владислав Володимирович

В рамках предметів хімія та екологія учень 10 класу виконав науково-дослідницьку роботу (проєкт) про біопаливо, як ефективне рішення енергетичної проблеми. Оцінено вплив твердого біопалива на екологічний стан навколишнього середовища.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна