Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з фізики 11 клас

9 (6) 11 (5) 10 (3) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Максименко Микола

Автор готового дослідницького проєкту на тему «Чому сосиска крутиться при смаженні?» розглядає в 11 класі з погляду законів фізики причини того, чому сосисочні вироби обертаються під час їх обсмажування на пательні.

Тематика:
Автор:
Баціц Софія Григорівна

У процесі роботи над дослідницьким проєктом з фізики на тему "Трансформатори і передача енергії" учениця 11 класу з'ясувала, що таке трансформатор та засоби передачі енергії у них.

Тематика:
Автор:
Каріцька Дарія Олексіївна

У процесі роботи над дослідницьким проєктом з фізики на тему "Вплив електромагнітного поля на організм людини" учениця 11 класу з'ясувала, що таке електромагнітне поле, та який вплив воно має на організм людини.

Автор:
Белза Вікторія

У процесі роботи над дослідницьким проєктом з фізики і астрономії на тему "Сучасний супутниковий зв’язок. Супутникові системи" учениця 11 класу з'ясовує, що таке супутниковий зв’язок, супутникові системи та принцип дії супутникової системи зв`язку.

Тематика:
Автор:
Куропаткін Валерій

У науково-дослідницькій роботі з фізики на тему "Дослідження феромагнітної рідини" учнем 11 класу вивчається інформація щодо створення феромагнітної рідини та розглядаються її властивості при проведенні практичних дослідів.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика