Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з фізики 10 клас

9 (8) 11 (6) 10 (3) 8 (2)

Тематика:
Автор:
Богудінов Данило

У дослідницькій роботі з фізики на тему "Що таке кульова блискавка і чим вона небезпечна" учень 10 класу дає характеристику кульової блискавки, з'ясовує причини її появи та визначає правила безпеки під час цього природного явища.

Тематика:
Автор:
Венцов Іван

Запропонований в 10 класі дослідницький проєкт з фізики "Властивості феромагнітної рідини" містить інформацію з історії створення феромагнітної рідини, визначає, якими властивостями вона володіє, а також яке значення має цей винахід для людства.

Тематика:
Автор:
Вишняков Михайло

Виконана у 10 класі науково-дослідницька робота з фізики на тему "Карта радіоактивності смт. Слобожанське" підіймає актуальну тему радіації в Україні, досліджує фактори які впливають на радіоактивний фон даного селища.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна