Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з історії України 8 клас

9 (7) 8 (5) 5 (3) 11 (2) 10 (1) 7 (1) 6 (1)

Автор:
Скиданюк Вікторія, Соломон Тетяна, Шебунчак Дмитро

В дослідницькій роботі (проєкті) з історії України на тему "Олекса Довбуш - карпатський Робін Гуд" ми з’ясуємо роль народного героя Олекси Довбуша у національно-визвольному русі на Прикарпатті, виконаємо пошук і узагальнемо знайдений матеріал.

Автор:
Сікора Андрій Любомирович

Індивідуальний дослідницький проєкт на тему "Семен  Височан – Хмельницький Галицької землі" у 8 класі спрямований на виявлення ролі діяльності Семена Височана в історії України, зокрема в історії Галицької землі.

Автор:
Мельник Юліана Михайлівна

В учнівській дослідницькій роботі з історії "Гетьман Петро Конашевич – Сагайдачний" розглядаються цікаві факти про видатну персону вітчизняної історії - Петра Сагайдачного, з'ясовується його внесок у становлення незалежної України.

Автор:
Гоцанюк Мар'яна, Скиданюк Віка, Соломон Т, Шебунчак Дм

Проведена пошуково-дослідницька робота (проєкт) з історії України на тему "Манявський Скит - український Афон" сприятиме вихованню в учнів 8 класу зацікавленості до минулого рідного краю, розвиненню вміння пошуку і узагальнення матеріалу.

Автор:
Буга Марина

В учнівській дослідницькій роботі (проєкті) з історії України на тему "Історія рідного краю - Великосілля" ученицею 8 класу розглядаються цікаві факти з історії рідного села, пам'ятки архитектури та називаються імена відомих земляків.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика