Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з історії України 5 клас

9 (7) 8 (5) 5 (3) 11 (2) 10 (1) 7 (1) 6 (1)

Автор:
Залевська Мирослава

Учениця 5 класу у своєму дослідницькому міні-проєкті з історіі України на тему "Українці - нація нескорених" досліджує сучасну історію країни до сьогодення, вивчає події Помаранчевої та Революції Гідності.

Автор:
Борисова Дарина

Дитячий творчий проект з історії "Джерельна Петриківка", підготовлений ученицею 5 класу школи, розповідає про петриківський розпис як вид мистецтва та пояснює, чому серед численних колекцій музейної скарбниці на пошуківців велике враження справили витвори петриківських майстрів.

Автор:
Задорожня Лілія Яківна

У навчальній дослідницькій роботі (творчому проєкті) з історії України "Козацька держава – наша гордість і слава!" учениця 5 класу розглядає історичні та культурні аспекти, у яких відображена інформація щодо зародження і розвитку козацтва в Україні.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика