Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з історії України 9 клас

9 (7) 8 (5) 5 (3) 11 (2) 10 (1) 7 (1) 6 (1)

Автор:
Соломон Тетяна Василівна

У пошуково-дослідницькій роботі (проєкті) з історії України на тему "Манявський Блаженний камінь - пам’ятка природи" учениця 9 класу виконала пошук інформаціі про дивний витвір природи - Блаженний камінь за Скитом Манявським в селі Манява.

Автор:
Дмитрів Олег Іванович

У навчальному дослідницькому проєкті з історії України на тему "Свято-Юріївський монастир на Вірлі" учень 9 класу виконав пошук інформації про старовинний чоловічий монастир, що є духовним центром українського православ’я на Кременеччині.

Автор:
Пронів Михайло

Дослідницька робота з історії "Князь Володимир Великий" спрямована на виявлення особливостей розвитку української держави під час правління Володимира Великого та запровадження його реформ.

Автор:
Муленко Таїсія Олександрівна

Проводячи у 9 класі дослідницьку роботу (проєкт) з історії України на тему "Німецькі науковці в історії Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна", авторка вивчає вагомий внесок і біографію його видатних діячів професорів.

Автор:
Барило Віталій Богданович

В учнівській дослідницькій роботі (проєкті) 9 класу з історії України на тему "Українські січові стрільці – перша українська національна армія" розглянуто факти створення Легіону Українських січових стрільців та формування української національної армії.

Автор:
Куропаткін Олег

Дослідницька робота (проєкт) на тему "Тарас Шевченко і державотворення", виконаний з українскої літератури і історії у 9 класі, спрямована на вивчення етапів становлення національної ідеї в Україні, а також ролі творчості Т.Г. Шевченка у цьому.

Автор:
Баранько Тетяна

Готова науково-дослідницька робота з історії України на тему "Історія української гривні" спрямована на виявлення історії походження української гривні та вивчення цікавих фактів про грошові одиниці, що були в Україні з давних часів і до сучасності.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика