Оголошення

Дослідницькі роботи і проєкти з всесвітньої історії 6 клас

6 (3) 10 (1) 9 (1) 8 (1) 11 (1)

Автор:
Сологуб Олександа Юріївна

У даному дослідницькому проекті з історії "Життя первісних людей" розглядається, коли і як з’явилася людина сучасного типу та якими були заняття перших людей. Автор роботи досліджує, наскільки змінилося життя сучасної людини порівняно з минулим людства.

Автор:
Ковтун Анастасія Сергіївна

Готова дослідницька робота з історії "Цікаві факти про життя фараонів" спрямована на з'ясування такої інформації про єгипетських фараонів, яка не є поширеною та відомою кожній людині. Автор хоче продемонструвати, що навіть відомі нам історичні факти можуть бути не кінцевими і потребують подальшого вивчання.

Автор:
Сологуб Олександа Юріївна

У даному дослідницькому проекті з історії "Культура Стародавнього Єгипту" розглядається вклад стародавніх єгиптян у скарбницю світової культури, який неможливо переоцінити. Автор роботи досліджує, наскільки вплинули винаходи стародавніх єгиптян на наше сучасне життя.


Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика