Публікація на сайті

Розділ: Фізкультхвилинки


Коли дитина протягом тривалого часу зосереджено дивиться у підручник при читанні, виводить літери та цифри у зошиті, її очі втомлюються. Систематичне втомлення очей під час занять дитини на уроках, ще й при недостатньому освітленні може спонукати до погіршення зору і виникнення захворювань очей.

Тому, час від часу потрібно відволікатись, давати очам відпочити та проводити гімнастику для очей під час музичної відео-фізкультхвилинки для очей. Пропонуються прості відео-фізкультхвилинки для позбавлення втоми очей дітей на осінню тематику з падінням листя, новорічної тематики з Дідом Морозом і на веселі розваги.

Дивлячись перше відео фізкультхвилинки для очей "Осінній листопад", дитина, не відриваючи погляду, повторює очима рухи падаючого осіннього листя з дерева. Така гімнастика для очей проводиться доти, доки не впаде останнє листя на відео. Таким чином м'язи очей тренуються, а не розслаблюються.

Відео-фізкультхвилинка для очей "Осінній листопад"

Відео-фізкультхвилинка для очей "Веселі розваги"


Такий самий ефект для м'язів очей створює вправа з музичним відео "Веселі розваги" під час фізкультхвилинки для очей дитини на уроці, особливо у початкових класах. Під час цієї гімнастики для очей необхідно на відео знаходити мультиплікаційних героїв, які ховаються та з'являються.

Новорічна фізкультхвилинка

Для розваги, створення святкової новорічної атмосфери в класі, підняття настрою на уроці або на перерві, для проведення веселої фізкультхвилинки в початковій школі у період занять на передодні новорічних свят рекомендується скачати та використати наступне відео новорічної фізкультхвилинки.


Фізичні вправи учні будуть виконувати разом з Дідом Морозом (Санта Клаусом) під веселу пісеньку. Діти понуряться в атмосферу свята, тому із задоволенням виконають цю фізкультхвилинку, переглядаючи відео.


Пропонуємо переглянути:
Руханки для дітей

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика