Публікація на сайті

Банер сайту

Ми будемо вдячні, якщо Ви встановите на своєму сайті наш банер!
Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/banners/obuchonokua1.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів"></a>
Усі банери...

Розділ: Фізкультхвилинки

Фізкультхвилинка для очей "Осінній листопад"

Коли дитина протягом тривалого часу зосереджено дивиться у підручник при читанні, виводить літери та цифри у зошиті, її очі втомлюються. Систематичне втомлення очей під час занять дитини на уроках, ще й при недостатньому освітленні може спонукати до погіршення зору.


Тому, час від часу потрібно відволікатись, давати очам відпочити та проводити гімнастику для очей під час музичної фізкультхвилинки для очей.

Дивлячись перше відео фізкультхвилинки для очей "Осінній листопад", дитина, не відриваючи погляду, повторює очима рухи падаючого осіннього листя з дерева. Така гімнастика для очей проводиться доти, доки не впаде останнє листя на відео. Таким чином м'язи очей тренуються, а не розслаблюються.


Скачати: Фізкультхвилинка для очей "Листопад" (4564)
Розмір: 2,18 Мb

Фізкультхвилинка для очей "Веселі розваги"


Такий самий ефект для м'язів очей створює вправа з музичним відео "Веселі розваги" під час фізкультхвилинки для очей дитини на уроці, особливо у початкових класах.

Під час цієї гімнастики для очей необхідно на відео знаходити мультиплікаційних героїв, які ховаються та з'являються.


Скачати: Фізкультхвилинка для очей "Веселі розваги" (3071)
Розмір: 5,05 Мb

Новорічна фізкультхвилинка


Для розваги, створення святкової новорічної атмосфери в класі, підняття настрою на уроці або на перерві, для проведення веселої фізкультхвилинки в початковій школі у період занять на передодні новорічних свят рекомендується скачати та використати наступне відео новорічної фізкультхвилинки.Фізичні вправи учні будуть виконувати разом з Дідом Морозом (Санта Клаусом) під заводну веселу пісеньку.

Скачати: Новорічна фізкультхвилинка для дітей" (2238)
Розмір: 11,2 Мb

Пропонуємо переглянути:
Руханки для дітей

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Статистика