Оголошення

Музичні відео-фізкультхвилинки для дітей на уроках українською

Розділ: Фізкультхвилинки у відео і віршах

Фізкультхвилинка "Україно, ми твоя надія"

Представлене музичне відео фізкультхвилинки для дітей можна використовувати учителям початкової школи при проведенні музичних фізкультхвилинок для дітей початкових класів школи та розминок під час будь якого уроку, або при проведенні ранкової зарядки.

Музичні відео-фізкультхвилинки також можна використовувати вихователями під час занять дітей у дитячому садку, або при проведенні ранкової зарядки або розминки з вихованцями ДНЗ.

Дане музичне відео фізкультхвилинки рекомендується показувати учням на телевізорі або за допомогою мультимедійного проектора, якщо таке обладнання є у класі. Відеоролик фізкультхвилинки показується не довго, дозволяє дітям виконувати вправи синхронно.

Відео фізкультхвилинки можна безкоштовно скачати або переглянути та демонструвати онлайн. При перегляді на нашому сайті потрібен стабільний інтернет. Рекомендується звичайно скачати відеоролик на комп'ютер або ноутбук і запускати, не зважаючи на наявність Інтернет.

Фізкультхвилинка для дітей "Веселка"

Наступну музикальну фізкультхвилинку також використовують під час проведення уроку. Проводиться такого роду музична і весела розминка у час, запланований вчителем у плані уроку. Але краще викладачеві слідкувати за рівнем втомленості учнів під час уроку, бо на швидкість втомленості дітей може впливати погода, кількість попередніх уроків та їх важкість, та інші фактори.

Фізкультхвилинок для дітей краще проводити декілька та у час коли діти на погляд вчителя або вихователя втомились, стали не уважними.

Скачати: Фізкультхвилинка "Веселка"
Розмір: 14,1 Мb

Фізкультхвилинка "То не є проблема"

При проведенні фізкультхвилинки діти встають, становляться між рядами парт так, щоб не заважати один одному при виконанні вправ. Вчителька вмикає відеоролик і показує всім дітям за допомогою телевізора, комп'ютера або мультимедійного проектора. Із задоволенням повторюють вправи з екрана на фізкультхвилинці діти у дитячому садочку, учні перших, других, третіх та четвертих класів (1, 2, 3 і 4 класів) школи.

Пропонуємо переглянути:
Руханки у відео і віршах

Якщо Ви забажали розмістити в себе посилання на сторінку "Музичні відео-фізкультхвилинки для дітей на уроках", скопіюйте і встановіть на своєму сайті, у блозі або форумі наступний код:

Код посилання на сайт, блог:
<a href="https://obuchonok.com.ua/fizkulthvylynka" target="_blank">Музичні відео-фізкультхвилинки на уроках для дітей</a>
Код посилання на форум:
[URL=https://obuchonok.com.ua/fizkulthvylynka]Музичні відео фізкультхвилинки на уроках українською[/URL]

Якщо сторінка Вам сподобалась, поділіться у соціальних меражах:

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика