Публікація на сайті

Дослідницька робота: 
Захист природи
Екосистема

Сьогодні важко знайти придатне для життя місце на Землі, де людська цивілізація не поставила б свій темний штамп.

Зростання споживання і нестримна гонитва за прибутком примушують виробників закривати очі на негативні екологічні наслідки, до яких неминуче веде їх безвідповідальне відношення до екосистеми.

Загазовані міста, забруднені води, зникаючі популяції тваринного світу, проблеми здоров'я людини, - це тільки мала частина того, що відіб'ється на долях майбутніх поколінь.


Виснажуються і запаси природних ресурсів. За рідкісним винятком, нічого не робиться для їх відновлення, а у ряді випадків це просто неможливо фізично.

Повільно, але упевнено ми ставимо капкан, який одного разу закриється від нашого чергового невмілого кроку.

Надто багато часу і надто багато зусиль природи знадобилося, щоб на Землі з'явилася людина. Сумно спостерігати, як прогрес цивілізації руйнує основи існування.

Нам всім потрібно зробити відповідні висновки з нинішньої екологічної ситуації в світі.

Нам, підростаючому поколінню хотілося б бачити:
- як людство осмислено вибирає шлях оберігання і відновлення тієї прекрасної зелено-блакитної крихітної кульки у Всесвіті, яка стала єдиним будинком для усіх нас.

- чисту, багату здоровою флорою і фауною планету, де людина, як вища форма життя, відповідально виконує функцію хазяїна.

- що принцип "скільки узято у природи - стільки віддано" лежить в основі діяльності виробничих підприємств, а держави об'єднуються у виконанні завдань охорони довкілля.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика