Публікація на сайті

Залежність школярів від соціальних мереж
Тематика проекту: 
Інформатика
Автор проекту: 
Хотєєва Іванна, 4 клас
Найменування навчального закладу: 
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя
Клас: 
4

Я обрала тему дослідницької роботи з інформатики "Залежність від соціальних мереж Інтернету", тому що хочу розібратись в причинах тривалого часу проводження учнів в Інтернеті і з'ясувати можливі позитивні і негативні наслідки цього. У рамках дослідження я запланувала проведення цікавих анкетувань для учнів мого класу.

Детальніше про проект:


У рамках дослідницького міні-проекту з інформатики на тему "Залежність від соціальних мереж Інтернету" я познайомлюсь з історією виникнення соціальних мереж в Інтернет, з'ясую значення соціальних мереж для дітей та приховану загрозу для школярів.

У ході роботи над проектом з інформатики "Залежність від соціальних мереж Інтернету" я навчилась виконувати пошук та аналізувати зібрану інформацію, проводити анкетування і аналізувати його результати, систематизувати матеріал.

Зміст

Вступ
1. Історія виникнення соціальних мереж.
2. Що таке соціальна мережа Інтернету для школяра.
3. Мета відвідування школярами соціальних мереж.
4. Прихована загроза соціальних мереж.
5. Залежність сучасного школяра від комп'ютера і телевізора.
Висновок
Література

Вступ

Сьогодні велика кількість школярів проводить час за комп'ютером, забуваючи про здоров'я, уроки, близьких та рідних. При постійному перебуванню в Інтернеті виникає сильна залежність від соціальних мереж.

Найголовніше - інтернет для сучасного школяра - це не тільки місце безтурботного, веселого спілкування та ігор, але ж і місце, де є аферисти і шахраї, які обманним шляхом використовують гроші і особисту інформацію простих користувачів.

Кількість соціальних мереж (таких як "Однокласники", "В Контакті", "Мій Світ") в Інтернеті і кількість їх учасників дуже швидко росте. Соціальні мережі зараз відвідує більш ніж дві третини користувачів Інтернету у всьому світі. Це четверта за популярністю категорія після інформаційних, пошукових порталів (Яндекс, Google). Вона навіть випереджає електронну пошту.

Соціальні мережі Інтернету притягують людей наступним:

  • можна підтримувати спілкування із старими знайомими і знайти нових;
  • можна знайти роботу, розширити свій бізнес;
  • обмінюватися корисною інформацією з іншими користувачами.

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика