Оголошення

Дослідницька робота "Залежність від соціальних мереж"

| nikolay
Залежність від соціальних мереж Інтернету
Тематика:
Автор роботи:
Хотєєва Іванна
Навчальний заклад:
Загальноосвітня школа №43 м. Сімферополя
Клас:
4

У рамках науково-дослідницької роботи з інформатики на тему "Залежність від соціальних мереж Інтернету" учениця 4 класу школи запланувала проведення цікавих анкетувань для учнів свого класу, на основі яких буде встановлювати рівень залежності сучасного школяра від комп'ютера, соціальних мереж і телевізора.

Детальніше про роботу:

У ході індивідуального дослідницького проєкту з інформатики на тему "Залежність від соціальних мереж Інтернету" учениця 4 класу познайомиться з історією виникнення соціальних мереж в Інтернет, з'ясує значення соціальних мереж для дітей та приховану загрозу для школярів.

У ході дослідницької роботи (проєкта) з інформатики "Залежність від соціальних мереж Інтернету" автор навчилася виконувати пошук та аналізувати зібрану інформацію, проводити анкетування і аналізувати його результати, систематизувати матеріал.

Зміст

Вступ
1. Історія виникнення соціальних мереж.
2. Що таке соціальна мережа Інтернету для школяра.
3. Мета відвідування школярами соціальних мереж.
4. Прихована загроза соціальних мереж.
5. Залежність сучасного школяра від комп'ютера і телевізора.
Висновок
Література

Вступ

Сьогодні велика кількість школярів проводить час за комп'ютером, забуваючи про здоров'я, уроки, близьких та рідних. При постійному перебуванню в Інтернеті виникає сильна залежність від соціальних мереж.

Найголовніше - інтернет для сучасного школяра - це не тільки місце безтурботного, веселого спілкування та ігор, але ж і місце, де є аферисти і шахраї, які обманним шляхом використовують гроші і особисту інформацію простих користувачів.

Кількість соціальних мереж (таких як "Однокласники", "В Контакті", "Мій Світ") в Інтернеті і кількість їх учасників дуже швидко росте. Соціальні мережі зараз відвідує більш ніж дві третини користувачів Інтернету у всьому світі. Це четверта за популярністю категорія після інформаційних, пошукових порталів (Яндекс, Google). Вона навіть випереджає електронну пошту.

Соціальні мережі Інтернету притягують людей наступним:

  • можна підтримувати спілкування із старими знайомими і знайти нових;
  • можна знайти роботу, розширити свій бізнес;
  • обмінюватися корисною інформацією з іншими користувачами.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика