Оголошення

Висновки проекту

Висновки

У процесі роботи над творчим дослідницьким проектом з історії "Манявський Скит – український Афон" ми з'ясували історію Скиту Манявського та його вплив на релігійне життя українських земель у XVII – XXI століттях, а також навчилися узагальнювати матеріал.

Ми з'ясували, чому Скит Манявський називають українським Афоном, відвідали монастир та поспілкувалися з настоятелем монастиря о. Феогностом.

І, ми віримо в те, що відродження Скиту буде сприяти розвитку духовності, відродженню українських традицій і культури, буде укріплювати нас у прадідівській православній вірі і прививати любов до нашої Святої Православної Церкви та України.

Підсумком роботи над проектом стали презентація, буклет та екскурсія до Скиту Манявського.

Матеріали даної дослідницької роботи можуть буди використані вчителем історії при поясненні теми: «Наш край у XVII – XX столітті», а також учнями при підготовці до уроку, з метою розширення своїх знань про рідний край.

Також, наш проект сприятиме формуванню у дітей почуття патріотизму та любові до рідного краю, розвиватиме інтерес до минулого України.

Перейти до розділу: Перелік літератури

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика