Оголошення

Література про Скит Манявський. Висновки і додатки

Висновки

У процесі пошуково-дослідницької роботи (проєкта) з історії України про Манявський Скит – український Афон" ми з'ясували історію Скиту Манявського та його вплив на релігійне життя українських земель у XVII – XXI століттях, а також навчилися узагальнювати матеріал.

Ми з'ясували, чому Скит Манявський називають українським Афоном, відвідали монастир та поспілкувалися з настоятелем монастиря о. Феогностом. І, ми віримо в те, що відродження Скиту буде сприяти розвитку духовності, відродженню українських традицій і культури, буде укріплювати нас у прадідівській православній вірі і прививати любов до нашої Святої Православної Церкви та України.

Підсумком учнівської дослідницької роботи над проєктом стали розроблена презентація, яскравий буклет та захоплююча екскурсія до Скиту Манявського.

Матеріали даної дослідницької роботи можуть буди використані вчителем історії при поясненні теми: «Наш край у XVII – XX столітті», а також учнями при підготовці до уроку, з метою розширення своїх знань про рідний край. Також, наш навчальний проєкт сприятиме формуванню у дітей почуття патріотизму та любові до рідного краю, розвиватиме інтерес до минулого України.

Література про Скит Манявський

1. Грабовецький В.В. Нариси історії Прикарпаття (ХVI - I п.ХVII ст.).-ІваноФранківськ, 1993.- 210 с.

2. Грабовецький В.В. Гуцульщина ХІІІ-ХІХ століть.- Львів: Вища школа, 1982.-150 с.

3. Скрипник І.Р. Нариси історії Скиту Манявського.- Богородчани: Галичина,1994,- 120с.

4. Скрипник І.Р. Скит Манявський. Історико-архітектурний музей. Путівник.- Івано-Франківськ: Облполіграфвидав, 1989.-28 с.

5. Треф’як Я, Арсенич П., Бабій В. Історико-краєзнавчий довідник Прикарпаття. - Івано-Франківськ: ОІППО.- 2008.- с.119-120.

6. Целевич Ю. Історія Скиту Манявського.- Львів.- 1887.-136 с.

Книги про Скит Манявський

Книги про Скит Манявський

Також у роботі над творчим проєктом з історії України на тему "Манявський Скит - український Афон" використовувались Інтернет-ресурси.

Додатки. Фотографії

Опрацювання літератури про монастир Скит Манявський

Опрацювання літератури про Скит Манявський

По дорозі до Скиту Манявському

По дорозі до Скиту

На подвір’ ї Скиту Манявського

На подвір’ї Скиту

Настоятель Скиту Манявського о. Феогност біля пам'ятнику гетьману І. Виговському

Настоятель Скиту Манявського о. Феогност
розповів про пам’ятник гетьману І. Виговському

Повернутись до змісту проєкта
Манявський Скит - український Афон

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика