Оголошення

Висновки проєкту про таблицю множення

Висновок

Таким чином всі завдання дослідницької роботи (проєкту) з математики на тему "Чи потрібна в житті таблиця множення?" ученицею 2 класу було виконано в повному обсязі.

В процесі дослідницької роботи над проєктом ми навчилися працювати з різними джерелами інформації. Розвивався пізнавальний інтерес до вивчення математики, критичне мислення, креативність.

Ми отримали докази необхідності володіння таблицею множення у житті та в майбутній професійній діяльності. Ми дослідили, що вчити таблицю набагато цікавіше в грі.

У наступному навчальному році ми вирішили виступити перед другокласниками, які розпочнуть вивчати таблицю з усним журналом «Таблиця множення – це цікаво!»

Використана література

1. О.Є. Байнякшина Метод проектів як засіб ефективного та якісного навчання молодших школярів.

2. Даніліна І.В. Навчальні проекти в початковій школі. 2 клас

3. Інтнернет-ресурси: Освітній портал "Обучонок. Дослідницькі роботи та проекти учнів України" / План оформлення дослідницької роботи. Сімферополь. Web: http://obuchonok.com.ua/plan-roboty.

Повернутись до змісту роботи
Чи потрібна в житті таблиця множення?

Нові проєкти і роботи

Навчальні програми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер сайту Обучонок в Україні
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика

Карта сайту Обучонок Україна