Оголошення

Висновки проєкту про імперію Макдоналдс

Висновки

Mcdonald's розробила єдині стандарти приготування страв, технології обладнання, маркетингових стратегій, програм підготовки персоналу, організації обслуговування, методики вибору місця розташування закладів та системи постачання.

Ці стандарти діють в усіх ресторанах компанії в будь-якій країні світу. Корпорація бачить себе кращою в світі мережею ресторанів швидкого обслуговування і має намір перевершити конкурентів за якістю, рівнем обслуговування, санітарного стану та споживчої цінності.

Стратегічними пріоритетами компанії є забезпечення стабільного зростання, бездоганне обслуговування клієнтів, збереження статусу ефективного і якісного виробника, підвищення кваліфікації співробітників на всіх рівнях, організація обміну досвідом між підрозділами в різних країнах, постійне вдосконалення концепції швидкого харчування, заохочення розробки нових страв, інновації в обладнанні, маркетингу, організації обслуговування та технологіях.

Засновники корпорації прагнули в усьому бути першими, до чого прийшли, пройшовши нелегкий шлях...

Тим не менш продукція mcdonald's часом не відповідає основним принципам раціонального харчування. В нашій роботі ми відзначили шкідливі наслідки харчування фаст-фудом, особливо для підлітків.

Результати дослідження необхідно довести до відома учнів з метою пропаганди здорового харчування.

Додатки

Рей Крок - засновник McDonald's

Рей Крок - засновник McDonald's

Мапа поширення ресторанів McDonald's

Мапа поширення ресторанів McDonald's в світі

Хамзат Хамидович Хасбулатов - президент компании McDonald's

Хамзат Хамидович Хасбулатов - президент компании McDonald's Східній Європі

Черга в перший McDonald's України

Черга в перший McDonald's України
Повернутись до змісту проєкта
Імперія Макдоналдс і ми

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика