Публікація на сайті

Висновки

Вивчаючи літературу, я дізналася, колір - це скоріше якості і властивості, а не імена предметів. Цікаво тут те, що ці якості предметів "автоматично" змінюють наш душевний стан.


Колір є символом свого впливу на людину. Адже не випадково існують стійкі мовні звороти "веселковий настрій", "похмурий настрій", "рожеві окуляри", "туга зелень", "синій понеділок", "чорне око", "красна дівиця", "світлий образ".
Глаз с  разноцветной радужкой В результаті дослідницької роботи з'ясувала, що червоний колір додає енергії, прискорює пульс і посилює апетит, але у великих кількостях викликає агресію.

Рожевий створює легковажний настрій. Жовтий посилює розумову активність, допомагає в інтелектуальній роботі.

Зелений заспокоює, прекрасно впливає на напружені м'язи очей, це найкращий колір для відпочинку.

Блакитний допоможе сконцентрувати увагу на роботі і не відволікатися на дрібниці, а от синій і фіолетовий у великій кількості пригнічують психіку і ці кольори можуть викликати депресію.

Повернутись до змісту проекта
"Вплив кольору на сприйняття інформації"

Банер сайту

Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проекти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проектів і міні-проектів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.

Банер нашого сайту
Код банера:
<a href="https://obuchonok.com.ua/" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і творчі проекти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика