Оголошення

Висновки проєкту про вплив кольору

Висновки

Вивчаючи літературу, я дізналася, колір - це скоріше якості і властивості, а не імена предметів. Цікаво тут те, що ці якості предметів "автоматично" змінюють наш душевний стан.

Колір є символом свого впливу на людину. Адже не випадково існують стійкі мовні звороти "веселковий настрій", "похмурий настрій", "рожеві окуляри", "туга зелень", "синій понеділок", "чорне око", "красна дівиця", "світлий образ".

Глаз с  разноцветной радужкой

В результаті дослідницької роботи на тему "Вплив кольору на сприйняття інформації" з'ясувала, що червоний колір додає енергії, прискорює пульс і посилює апетит, але у великих кількостях викликає агресію.

Рожевий створює легковажний настрій. Жовтий посилює розумову активність, допомагає в інтелектуальній роботі. Зелений заспокоює, прекрасно впливає на напружені м'язи очей, це найкращий колір для відпочинку.

Блакитний допоможе сконцентрувати увагу на роботі і не відволікатися на дрібниці, а от синій і фіолетовий у великій кількості пригнічують психіку і ці кольори можуть викликати депресію.

Повернутись до змісту проєкта
Вплив кольору на сприйняття інформації

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика