Оголошення

Забруднення землі і повітря

Дослідницька робота

Забруднення землі і повітря

Щодня людина псує землю хімічними і не хімічними відходами.

Від цього ростуть отруйні рослини, і людина, яка зіпсувала землю, сам може постраждати. Тому сміття треба викидати тільки в сміттєві баки!

Із-за здобичі піску на озері Донузлав щорічно прибережна смуга Західного Криму скорочується на 0,5-3 метри.


Якщо це не припиниться, то у результаті приведе до знищення піщаних пляжів Євпаторії, Саки, Піщаного.

Забруднення повітря

У кожній країні є фабрики і заводи, із-за яких в атмосферу викидається більше вуглекислого газу. Через це людям майже бракує кисню, і тільки дерева виробляють потрібний нам кисень, але їх часто вирубують, у тому числі і для виготовлення паперу.

Тому для збереження дерев, необхідно використати папір повторно. Макулатура це використаний папір, її збір і повторне використання є одним з видів захисту природи. Потрібно берегти дерева!

На офіційному веб-сайті Мінприроди відзначається, що п'ять промислових об'єктів Криму входять в сотню найбільших забрудників природи.

Серед них:

  • ЗАТ "Кримський Титан" (м. Армянськ);
  • ВАТ "Кримський содовий завод" (м. Красноперекопськ);
  • Кримське республіканське підприємство "Виробниче підприємство водопровідно-каналізаційного господарства Сімферополя";
  • полігони побутових відходів в селищі Гаспра і в м. Судак.
  • Окрім промислових підприємств негативно впливають на кримську природу більше 1 тисячі тонн заборонених пестицидів, що зберігаються на 95 складах. Понад 400 тонн отрут зберігається на складі ВАТ "Райагрохім" в селі Азовське Джанкойського району.

Банер сайту

Сайт Обучонок містить дослідницькі роботи і творчі проєкти учнів шкіл України, теми дослідницьких робіт, проєктів і міні-проєктів з різних предметів, правила і вимоги оформлення.
Будемо вдячні, якщо встановите на своєму сайті наш банер!

Банер нашого сайту
Код банера:

<a href="https://obuchonok.com.ua" target="_blank"> <img src="https://obuchonok.com.ua/obuchua.gif" width="88" height="31" alt="Обучонок - дослідницькі роботи і проєкти учнів України"></a>

Інші банери...

Статистика